אתרי וורדפרס

דעת מתמחה בפיתוח ובניית אתרים לעסקים, באמצעות פלטפורמת פיתוח האתרים הגמישה והנפוצה ביותר בעולם: WordPress.
ממערכת לבניית אתרים המיועדת בעיקר לבלוגרים, התפתחה WordPress למערכת ניהול תוכן (CMS) מתקדמת, המשמשת כפלטפורמה לאתרי אינטרנט של מאות אלפי ארגונים בעולם. כ-23% מאתרי האינטרנט בעולם מבוססים על WordPress ונהנים מהיתרונות הרבים של המערכת המאפשרת יצירה וניהול של אתרי תוכן דינאמיים.

למתכנתות דעת ידע מקצועי ומקיף וניסיון רב בפיתוח אתרי WordPress, הכולל גם ביצוע פרויקטים גדולים בעלי מורכבות גבוהה.

דעת מתמחה בפיתוח מערכות multi sites /multi languages המאפשרות הזנת מידע משותף ומידע ייעודי בכל אחד מהאתרים, ובפיתוח מנגנוני עריכת תוכן חכמים המאפשרים למנהל/ת האתר של הלקוח לתפעל את האתר ביעילות ובקלות.
פיתוח אתרי וורדפרס בדעת כולל גם יישום מגמות עדכניות בתחום הפיתוח לווב:
• בניית אתר רספונסיבי – דעת מיישמת את הגישה המתקדמת בתחום הפיתוח למובייל: Responsive Web Design, עיצוב המגיב למכשיר הגישה של הגולש ומותאם לגלישה בדפדפני סמארטפונים.
• הנגשת האתר לבעלי מוגבלויות – דעת מבצעת את כתיבת קוד האתר תוך התאמה לרמת נגישות AA, הרמה הנדרשת בחוק החל מאוקטובר 2015. החלק המשלים של הפרויקט, התאמת התוכן, נעשה על ידי הלקוח.
בין אתרי הוורדפרס שפותחו על ידי דעת: אתר קבוצת שטראוס, אתר לאומיטק של בנק לאומי, מערכת multi sites לאתרי קניוני עופר, אתר לאומי למשכנתאות, אתר אגודת הידידים של אוניברסיטת תל אביב ועוד.
אודות WordPress
WordPress הינה פלטפורמת קוד פתוח בינלאומית בשפת PHP על בסיס מסד נתונים MySQL, ולה קהילת מפתחים עצומה המביאה לחידוש מתמיד של גרסאות המערכת. מפתחים אלו ממשיכים בפיתוח קוד הליבה של המערכת ככלי ניהול תוכן וכן בפיתוח תוספים (Plugins) המוסיפים לה תכונות רבות ומגוונות, כאשר חלק ניכר מהן ניתן לשימוש ללא כל תשלום. באמצעות וורדפרס ניתן ליצור תשתית ניהול תוכן (CMS) מלאה, בעלת ארכיטקטורה פתוחה, המאפשרת ביצוע התאמות ופיתוחי המשך ביעילות ובגמישות מרבית.
למה לבחור בWordpress? The hqbostom Handles
חברות הבוחרות בפיתוח על גבי וורדפרס, נהנות מיתרונות משמעותיים רבים שמספקת המערכת, לפניכם כמה מהם:
אתר עדכני בחזית הטכנולוגיה – החידוש המתמיד של גרסאות המערכת ובמקביל הוספת תוספים חדשים, מאפשרים לאתרים הנבנים באמצעות וורדפרס לשמור על עדכניות אל מול קצב ההתפתחות המהיר של האינטרנט ועולמות הדיגיטל.

הפצה לריבוי ערוצים – למערכת יכולת ניהול מרכזית אחת של התכנים המאפשרת הפצה למגוון ערוצים: אתר האינטרנט, אתר הפייסבוק, אתר המובייל והערוץ בטוויטר.

אי תלות בספק – כמות המפתחים הרבה של וורדפרס, בארץ ובעולם, לצד הסטנדרטיות של הכלי, מבטיחים עליות הקמה נמוכות יותר ואי תלות בספק.

מערכת לניהול תוכן מתקדמת המאפשרת למנהלי האתר שליטה מלאה ועצמאית באתר ובתכניו, לרבות הוספה ועדכון של דפי תוכן, תמונות וקבצים. תהליך הזנת התוכן קל, מהיר וידידותי למשתמש, ולכן גם חסכוני.

אבטחת מידע – שפת PHP מספקת רמת אבטחה גבוהה, המתעצמת כאשר היא בנויה על שרת Apache ומערכת הפעלה Linux. גם ל-MySQL שכבת אבטחה מוצקה המגנה על המידע, ותומכת במידע מוצפן.

חיבור למערכות חיצוניות – כיוון שוורדפרס מושתתת על PHP ותומכת בסטנדרטים המתקדמים ביותר בעולמות הפיתוח של האינטרנט, היא מאפשרת חיבור יעיל למערכות חיצוניות, לתשתיות נוספות ולמערכות ליבה ארגוניות.

חיסכון בעלויות רישוי – המערכת בנויה על תשתיות קוד פתוח ולפיכך אינה דורשת תשלום עבור רישיונות תוכנה, אשר במקרים רבים מצטבר לסכום ניכר.

גמישות עיצובית – מערכת וורדפרס מאפשרת לעצב את האתר כמעט ללא הגבלות ולכן מבחינה טכנולוגית ניתן לממש כל עיצוב הנבחר על ידי הלקוח.

כלים לקידום אתרים (SEO) מוטמעים במערכת ומתעדכנים כל העת. כלים אלו הופכים את המאמץ לשמור על האתר מקודם היטב בגוגל ובמנועי חיפוש נוספים, למשימה פשוטה וזולה יותר.

כדי ללמוד עוד על פתרונות פיתוח האתרים של דעת לחץ/י כאן

לקוחות נבחרים

מרכז מורשת מנחם בגין
פיתוח ותחזוקת אתר החברה
netcloud
פיתוח ותחזוקת אתר החברה
proov
פיתוח ותחזוקת אתר החברה
טעים ב-7
פיתוח ותחזוקת אתר החברה
כלל ביטוח
בדיקות מערכות הליבה ואתרי האינטרנט
בנק לאומי
פיתוח Java במסגרת אתרי האינטרנט של הבנק הגדול
קבוצת שטראוס
פיתוח אתר האינטרנט של קבוצת שטראוס
אלקטרה
פיתוח אתר הסחר של אלקטרה
4IL
פיתוח אתר For Israel של המשרד לנושאים אסטרטגיים
וריפון
פיתוח אתר האינטרנט של חברת וריפון
האוניברסיטה הפתוחה
שילוב מפתחות דעת בצוות הפיתוח של האוניברסיטה
CEVA
פיתוח אתר האינטרנט של חברת CEVA
סלקום
הנגשת אתר האינטרנט של חברת סלקום
לאומי פלוס
האתר המציג את דוח אחריות תאגידית של בנק לאומי
INSS
פיתוח אתר המכון למחקרי ביטחון לאומי
שופרסל
הנגשת אתר האינטרנט של שופרסל
ברום
פיתוח אתר האינטרנט של כיל מוצרים תעשייתיים יצרנית הברום הגדולה בעולם
שטראוס מים
התאמת אתר האינטרנט למכשירים ניידים
מליסרון
פיתוח מערכת Multi Sites לאתרי קניוני עופר
Payoneer
פיתוח מערכת Multisite לחברת פיוניר
לשכת המהנדסים
פיתוח Multi-site עבור לשכת המהנדסים האדריכלים והאקדמאים
Traiana
פיתוח תוכנה עבור חברת ההיטק Traiana
RAD
פיתוח אתרי האינטרנט
טרפילוג
פיתוח פרוייקטים עבור חברת הטלמטיקה המובילה
ביטוח ישיר
התאמת האתר הגלישה ממכשירים ניידים
Style River
התאמת האתר למובייל תוך שימוש בטכנולוגיה של ZuzNow הישראלית
בני עקיבא
פיתוח אתר האינטרנט של בני עקיבא
עמותת גולני
פיתוח אתר האינטרנט של עמותת גולני
עמותת כן
פיתוח אתר האינטרנט של עמותת כן