עדכונים

אתר משאבי האנוש של הטכניון

ינואר 2020
אתר משאבי האנוש של הטכניון, המרכז את מערכת המשרות בטכניון, נבנה על ידי מתכנתות דעת ועוצב באופן ברור ונעים לעין. האתר מאפשר הגשת מועמדות למשרות פנימיות וחיצוניות כאחד, בטופס מקוון. בטכניון רואים חשיבות ברווחת העובד וסביבתו, והאתר מעודכן בכל האפשרויות למיצוי זכויות סוציאליות לעובדי הטכניון בתחומים השונים ובתוכניות רווחה לעובדים. האתר מחולק לקטגוריות מועסקים על פי סגלי ההוראה והניהול בטכניון, כך שהחיפוש מהיר, ובקלות מגיעים למידע הנדרש. האתר נגיש וקל להתמצאות, ומפורט בו כל מה שצריך לדעת כדי להצטרף לצוות עובדי הטכניון. חברת דעת שמחה להגיש אתר נוח ומאיר עיניים, המרכז את אפשרויות התעסוקה והמשרות במוסד אקדמי מהנחשבים בישראל ובעולם.

אתר קמפוס – ישראל דיגיטלית

ספטמבר 2019
במיזם "קמפוס IL" יכול כל אחד, בכל מקום ובכל זמן, לרכוש השכלה בתחום שמעניין אותו ורלוונטי לעיסוקו המקצועי. באתר, שאופיין ועוצב על ידי UniqUi ופותח ע"י  דעת, מוצעים מאות קורסים, חלקם להעשרה מקצועית ואחרים המעניקים השכלה כללית. האתר נגיש, נוח להתמצאות ומאפשר חיפוש מהיר על פי אפיונים שונים המתאימים לדרישות המגוונות של הפונים ועל פי חתכים שונים. המתעניין יסנן בקלות את הנתונים המתאימים לו ויגיע בזמן קצר לקורסים הרלוונטיים ביותר עבורו. בכל קורס מוצגים באופן בהיר הדרישות מהלומד והפרטים הטכניים שעליו לדעת. כך, ניתן לחפש קורסים על פי מאפיינים כמו מוסד הלימודים, תחום דעת, השפה בה ניתן הקורס ואף בפילוח לפי כמות שעות הלימוד הנדרשת, מתן קרדיט אקדמי על הקורס, תוכניות לתלמידי תיכון, קורסים המיועדים לעובדי הוראה בשיתוף משרד החינוך, ועוד. בנוסף, מאפשר ממשק האתר למורים לשלב קורסים מהאתר בתוכנית הלימודים שלהם. מתכנתות חברת דעת, ששקדו על בניית אתר קמפוס IL, שמחות לקחת חלק במיזם הרחבת הדעת של ישראל.

השקת אתר אופטימל פלוס

יוני 2019

בעולם בו הנתונים צריכים להיות יותר ויותר מדוייקים, האבחנה צריכה להיות חדה וחותכת, אין זמן לבזבז על ניסויים לא רלוונטיים ובדיקות לאין סוף. חברת "אופטימל פלוס" עוסקת בניתוח מחזור החיים של רכיבים אלקטרוניים ומסייעת ליצרנים להפיק את המרב מהנתונים ולייעל את מדדי הייצור. החברה משפרת את איכות המוצר ואמינותו ומספקת שקיפות של שרשרת האספקה. עבור אופטימל פלוס, פיתחו מתכנתות דעת אתר אינטראקטיבי, שעיקר ייחודו בגמישות, המאפשרת לעורך התוכן לבנות דפים כרצונו, תוך ניצול מירבי של הרכיבים שעוצבו ופותחו עבור האתר. חברת דעת גאה לקחת חלק בהטמעת טכנולוגיות חדישות המובילות חברות להצלחה עסקית גדולה יותר.

אתר הקריה האקדמית אונו

יוני 2019
האתר החדש של הקריה האקדמית אונו, בפיתוחן של מתכנתות "דעת", מציג גישה חדשנית בתחום חיפוש מסלולי הלימוד. לא עוד מיון וקיטלוג לפי תארים ראשונים ושניים, אלא התייחסות לכל סטודנט על פי צרכיו. מה מעניין אותו ללמוד ולאן אפשר להתקדם במקצוע הנבחר. המטרה היא לבחון לאן מועדות פניו של הסטודנט בהמשך דרכו המקצועית, ועל יסוד בירור זה יקבל הסטודנט הכוונה לרישום למסלול התואם את צרכיו ורצונותיו ולתואר הרלוונטי. בקריה האקדמית אונו פועלים לפי תוכניות לימודים התפורות למידות הסטודנט, והאתר, שעוצב בשיטת mobile first, מציג חווית צפיה נוחה גם מהנייד. מרכז הפיתוח "דעת" שמח להגיש אתר ממוקד, מעוצב ונגיש, הפונה לסטודנטים של היום, שהם אנשי המקצוע של המחר.

השקת גרסה חדשה לאתר שטראוס

אפריל 2019
חברת שטראוס התחדשה באתר שירות לקוחות כייפי, נגיש ונוח, פרי עבודתן המסורה של מתכנתות דעת. אנו בדעת שקדנו על פיתוח אתר שיהווה בית לצרכנים, מקום בו הם יכולים לשאול ולהתייעץ לגבי מוצרים וחומרים המשמשים במוצרי מזון הנמצאים בכל בית, ולקבל מענה מהיר, נעים ויעיל. האתר מלא וגדוש במידע נגיש, מעניין ואף משעשע, על מוצרי קבוצת שטראוס. באתר יכולים הצרכנים לפגוש את האנשים שמאחורי השירות, לפנות לחברה במגוון דרכים, וליצור קשר כדי לקבל תשובות לשאלות העולות תוך שימוש במוצר. במרכז המידע באתר יכול הצרכן לבחור נושא לפי קטגוריות או מילת מפתח, ולמצוא בקלות את מבוקשו, כמו גם לפלח מוצרים על פי צרכים בריאותיים שונים, כגון דל לקטוז, ללא גלוטן, ועוד. תוספת חדשנית ושימושית באתר, מאפשרת ללקוחות לחפש מוצר נבחר בנקודות מכירה ברחבי הארץ, ולדעת בזמן אמת היכן יוכלו לרכוש אותו באזור מגוריהם. אתר שירות הלקוחות החדש של שטראוס, בפיתוחן של מתכנתות דעת, מציע חוויה לצד מידע מעודכן, ונותן הגדרה מרעננת למושג שירות לקוחות.

השקת אתר מרכז מורשת בגין

מרץ 2019
דעת שמחה להכריז על השקת האתר המחודש של מרכז מורשת מנחם בגין. האתר מיועד לכל המעוניינים ללמוד על מנחם בגין ופועלו, מתלמידי בית ספר ועד אנשי מחקר. מתכנתות דעת שקדו על פיתוח אתר ידידותי למשתמש, המנגיש ידע הסטורי ואזרחי חשוב זה לציבור. באתר, הכולל חומר כתוב, סרטונים ותמונות, ניתן לחפש בכל המאמרים שנכתבו על ידי בגין ועליו ובנאומים שהוא נשא. הצוות המקצועי של דעת השכיל לקלוט את התכנים ממאגר מידע ישן ובנה אתר נוח לשימוש, המבוסס על מנגנון חיפוש חכם המאפשר חיפוש מהיר באתר ואיתור תכנים וציטוטים נבחרים. כחלק מהפיתוח החדשני והמעודכן, נוספה אפשרות למנהלי האתר להכין דפים לשאילתות נפוצות, וכך להציג את המידע הרלוונטי באופן המקל על המחפשים. בתאריכים בעלי חשיבות, כגון יום פטירתו וציון 40 שנה להסכם השלום עם מצרים, מציג האתר מאמרים נבחרים על משנתו ופועלו של בגין.

השקת גרסה חדשה של אתר 4IL

אפריל 2018
ערב יום העצמאות, בדעת שמחים להשיק את הגרסה החדשה של אתר 4IL, שהוקם על ידי המשרד לנושאים אסטרטגיים, במטרה לאחד את המאבק בחרם על ישראל (BDS). הגרסה החדשה כוללת שיפור משמעותי ב-look and feel של האתר, באמצעות הטמעת עיצוב מודרני ונקי המספק לגולשים התמצאות מהירה במגוון סוגי התכנים המועלים לאתר. הגרסה הראשונה של אתר 4IL פותחה על ידי צוות המתכנתות של דעת לפני מספר חודשים והושקה במהלך הצעדה למען ישראל במנהטן.

השקת אתר לשכת המהנדסים והאדריכלים

אפריל 2018
דעת שמחה להודיע על השקת Multi-site עבור לשכת המהנדסים, האדריכלים והאקדמאים במקצועות הטכנולוגיה. במסגרת הפרויקט, פותחו ארבעה אתרי אינטרנט – אתר לשכת המהנדסים, אתר הסתדרות מהנדסים, אתר קרן ידע הנדסי-אקדמי, ואתר שחר - מועדון תרבות ופנאי. כל אתר בעל פלטת צבעים ייחודית והתאמה מבנית לסוגי המידע והפעילויות שמוצגים בו. האתר היפהפה של לשכת המהנדסים, מיישם ארכיטקטורת מידע מורכבת, מגוון פיצ'רים ומשלב טפסי הרשמה מקוונים בהתאם למסלולים השונים. לשכת המהנדסים, האדריכלים והאקדמאים במקצועות הטכנולוגיים בישראל, היא ארגון גג לאומי יציג של ציבור זה בישראל, השואף לתרום לפיתוח וקידום ההון האנושי והידע הטכנולוגי בתעשייה על כל גווניה.

השקת אתר הסחר של אלקטרה

אוקטובר 2017
בסוף החודש השלימו מתכנתות דעת את פיתוח האתר המורכב והיפהפה של חטיבת הסחר של אלקטרה. האתר החדש, הכולל את קטלוג מוצרי החשמל מבית אלקטרה, מיישם עיצוב היוצר בידול בין המותגים השונים ויחד עם זאת מציג מראה המדגיש את היות כולם תחת קורת גג אחת. האתר מספק לצרכנים התמצאות נוחה ומהירה בין מגוון סוגי המוצרים, ומעניק חווית גלישה מעולה גם מהמובייל ומהטאבלט. אלקטרה מוצרי צריכה, מקבוצת אלקו, הינה החברה הוותיקה והמובילה בישראל בתחום מוצרי החשמל הביתיים. החברה מביאה לישראל את מיטב המוצרים של מיטב המותגים בעולם, תוך הקפדה על איכות, אמינות ומחיר הנגיש לכל בית בישראל.

השקה חגיגית של אתר 4IL

יוני 2017
במהלך הצעדה למען ישראל במנהטן, שבה השתתפו עשרות אלפים, הודיע השר לנושאים אסטרטגיים, גלעד ארדן, על השקת אתר 4IL. האתר החדש שפותח על ידי חברת דעת, נועד לאחד את המאבק בחרם על ישראל (BDS) ולהשפיע על השיח ברשת באמצעות סרטונים, קריקטורות וכתבות. 4IL הוא משחק מילים שמשמעותו For Israel. אתר הפרלקס הדו לשוני מאופיין בעיצוב המיישם RWD - התאמה לרזולוציות מסך שונות במטרה לספק חווית משתמש מעולה גם ממכשירי מובייל וטאבלט.

הושק אתר האינטרנט של INSS

מאי 2017
מפתחות דעת השלימו בימים אלו את פיתוח אתר האינטרנט החדש של המכון למחקרי ביטחון לאומי (INSS). האתר הדו-לשוני, הכולל מאגר תוכן גדול, מאפשר לגולש התמצאות מהירה באמצעות מנגנון חיפוש חכם עם סינון נתונים מתקדם. פיתוח האתר, שנעשה על גבי פלטפורמת ניהול התוכן WordPress, כלל המרה של ה-Database הגדול מ-SQL ל-WP. בהתאם לאתר המעלה תכנים חדשים תכופות, הפרויקט כלל גם פיתוח ממשק ניהול תוכן ידידותי המאפשר לעורכי התוכן של INSS להעלות פרסומים וידיעות שונות בקלות. המכון למחקרי ביטחון לאומי נוסד באוקטובר 2006 ומשימתו היא לחזק את הביטחון הלאומי של ישראל ולסייע להבטיח את עתידה כמדינה יהודית ודמוקרטית.

אתר חברת CEVA עלה לאוויר

מאי 2017
עלה לאוויר אתר האינטרנט החדש של CEVA, שפותח על ידי מפתחות חברת דעת. מלבד היותו בעל עיצוב עכשווי ומרהיב, אתר CEVA כולל מגוון תכונות מתוחכמות, כגון התממשקות למערכות צד שלישי (באזור הודעות לעיתונות), פילטר משאבים מורכב, משאבים ממודרים שניתן להוריד רק לאחר מילוי טופס לצורך ניטור ומעקב ועוד. האתר כולל קשרים רבים בין מוצרים, אפליקציות ומשאבים, כך שהמידע נגיש מאד לגולשים. CEVA (סיוה) היא חברה מובילה המספקת IP בתחום עיבוד אותות למגוון מכשירים חכמים. מטה החברה ממוקם בקליפורניה, ולה סניפים נוספים בישראל, צרפת, אירלנד, סין יפן ועוד.

אתר חברת וריפון עלה לאוויר

אפריל 2017
דעת שמחה להודיע על השקת אתר האינטרנט החדש של חברת וריפון, שפותח על ידי מתכנתות החברה. האתר המורכב והמרשים, שעוצב על ידי סטודיו 3 הדובים, פותח על גבי פלטפורמת וורדפרס, ומותאם לגלישה גם ממכשירי מובייל וטאבלט (אתר ריספונסיבי). הפרויקט כלל גם פיתוח ממשק ניהול תוכן ידידותי, המאפשר העלאת קמפיינים ודפי מוצר חדשים בקלות. מלבד פיתוח האתר, בפרויקט זה דעת היתה אחראית גם על עריכה וכתיבת התוכן. תוך שיתוף פעולה עם מחלקת השיווק של וריפון, התוכן הרב שהופיע באתר הישן נערך ושולב במבנה החדש. Verifone היא מובילה גלובלית בשוק מערכות תשלום אלקטרוניות מאובטחות. החברה מספקת לבעלי עסקים בכ-150 מדינות ברחבי העולם, פתרונות חומרה ותוכנה היוצרים סביבה קמעונאית חכמה.

דעת מרחיבה את פתרונות הפיתוח ומציעה שירות בניית אתרי סחר אלקטרוני המבוססים על WooCommerce

פברואר 2017
חברת דעת ממנפת את הניסיון העשיר בפיתוח אתרי אינטרנט מבוססי WordPress ומציעה שירות חדש הכולל הקמת חנויות דיגיטליות, המבוססות על פלטפורמת המסחר האלקטרוני המצליחה WooCommerce. פלטפורמת WooCommerce הינה תוסף של מערכת WordPress הזוכה לפופולריות רבה המתבטאת בנתח שוק הכולל 30% מהחנויות הדיגיטליות בעולם. סל השירותים שדעת מציעה בתחום הוא רחב במיוחד וכולל פתרונות לכל אורך מסלול החיים של העסק הדיגיטלי. אתם מוזמנים למצוא כאן את כל המידע על בניית אתרי סחר אלקטרוני בדעת.

הנגשת אתר הפעולות של בנק לאומי

ינואר 2017
בהתאם להוראות החוק המחייבות אתרי אינטרנט המספקים שירות לציבור, אתר הפעולות של בנק לאומי הונגש ללקוחות בעלי מוגבלויות. פרויקט הטמעת הנגישות בוצע על ידי צוות עובדות חברת דעת, באמצעות User1st, מערכת הנגשה אוטומטית חדשנית. תהליך יישום התאמות הנגישות היה רגיש במיוחד והצריך לוודא לכל אורכו שהאתר ממשיך לשרת את לקוחותיו הרבים באופן תקין. בסוף 2013 נכנסו לחוק הוראות הנגישות המחייבות אתרי אינטרנט המספקים שירות לציבור. מטרת ההנגשה היא לאפשר גישה נוחה ללקוחות בעלי מוגבלויות (כגון כבדי ראיה ושמיעה), באמצעות ניגודיות בצבעים המוצגים באתר, אפשרות להגדלת גודל טקסט ועוד. חברת דעת מתמחה בהנגשת אתרים ויישמה את פתרון User1st באתרי ארגונים רבים, כגון שופרסל, סלקום, מכון לב, למטייל ועוד.

עלה לאוויר אתר האינטרנט של חברת Amimon

ינואר 2017
דעת שמחה להודיע על השקת אתר חברת Amimon, אשר פותח על ידי מפתחות החברה. ייחודיות הפרויקט היא בפיתוח ממשק ניהול תוכן גמיש במיוחד, המבוסס על קומות. כל קומה מיועדת להצגת סוג תוכן אחר (באנר, תמונות, טקסט ועוד), כאשר עורך התוכן אינו מוגבל לתבנית קבועה, ובאפשרותו לבחור עבור כל דף את מספר הקומות הנדרש ואת סוג התוכן שיוצג בכל קומה. כך מתקבל אתר בעל מראה מגוון, אשר בו כל אחד מהדפים בנוי במבנה המתאים ביותר לתוכן המוזן בו. Amimon היא מובילה עולמית בהעברה אלחוטית של וידאו בפורמט HD. החברה ממוקמת בקליפורניה, ולה סניפים נוספים בישראל, יפן, טיוואן וסין.

שדרוג אתר תנועת בני עקיבא

ספטמבר 2016
אתר האינטרנט של תנועת בני עקיבא שודרג משמעותית על ידי מפתחות דעת. במסגרת הפרויקט, הוטמעו אובייקטי תוכן ותבניות ריספונסיביות ומונגשות באזור ה"תוכן" ובוצעו שינויים בנראות הכללית של העמודים ובמספר רכיבים קיימים. מורכבות הפרויקט היתה בעצם השילוב בין הפורמט הישן לבין האזורים שפותחו בגרסה האחרונה. תנועת בני עקיבא היא תנועת-נוער דתית-חלוצית, והינה חלק בלתי נפרד מתנועת “תורה ועבודה” (הסתדרות הפועל-המזרחי).

אתר האינטרנט של מליסרון עלה לאוויר

יולי 2016
עלה לאוויר אתר האינטרנט של חברת מליסרון, אחת מחברות הנדל"ן המניב הגדולות בישראל, שפותח על ידי מתכנתות דעת. עיצוב האתר מרשים ביותר ומאפשר התמצאות נוחה למשקיעים ולבעלי עסקים המעוניינים בשטחים שמחזיקה החברה. כאתר ריספונסיבי, התצוגה מותאמת לגדלי מסך של מכשירי גישה שונים (PC, טאבלט, מובייל). אתר מליסרון מונגש וכולל שורת אייקונים התומכים בהתאמות שונות לאוכלוסיות בעלי מוגבלויות כגון בעלי ליקויי ראייה ובעלי בעיות מוטוריות.

אתר האינטרנט של חברת לאומיטק שודרג משמעותית

אפריל 2016
עיצוב אתר לאומיטק, חברת בת של בנק לאומי, שודרג משמעותית על ידי מתכנתות חברת דעת. אתר הפרלקס, מאופיין בעיצוב נקי ומודרני וכולל ממשק המספק ללקוחות חווית גלישה חדשנית ונעימה תוך התמצאות מהירה. האתר נתמך במגוון מכשירי מובייל וטאבלט ורובו מונגש לאוכלוסיות בעלי מוגבלויות בהתאם להוראות החדשות. חברת לאומיטק משמשת כזרוע ההי-טק של קבוצת לאומי. החברה מספקת ליווי צמוד, אפשרויות מימון ופיתוח מוצרים ושירותים ייעודיים עבור חברות הייטק בארץ ובעולם.

עלה לאוויר אתר עמותת גולני

מרץ 2016
דעת שמחה להודיע על השקת אתר האינטרנט החדש של עמותת גולני, שפותח על ידי מתכנתות החברה. האתר הרספונסיבי מאופיין בסגנון עיצוב נקי ומודרני שמסייע בהתאמת התצוגה למגוון הרחב של מכשירי המובייל. פיתוח האתר נעשה תוך שיתוף פעולה חברתי יוצא דופן בין מנהלי העמותה, יוצאי חטיבת  גולני, לבין צוות הפיתוח, שגם הוזמן לביקור במוזיאון החטיבה. עמותת ותיקי חטיבת גולני הוקמה כדי להאדיר את שמה של חטיבת גולני ולהיטיב עם לוחמיה, פצועיה ובני המשפחות השכולות. העמותה מגייסת תרומות מהארץ ומחו”ל לטובת פעילויות רבות ומגוונות בתחומי הרווחה, ההנצחה, ההשכלה, המורשת והתיעוד.

נילי דוידוביץ’ בשולחן עגול עם חברות הבונדסטאג הגרמני

פברואר 2016
בתאריך 2.2.2016, השתתפה מנכ"ל דעת, נילי דוידוביץ', בשולחן עגול בנושא "נשים ותקרת זכוכית", שאורגן על ידי קרן קונרד אדנאואר, קרן גרמנית שמטרתה להעמיק את שיתוף הפעולה בין ישראל לגרמניה. המפגש עסק בהתמודדות נשים בשוק העבודה במבט השוואתי בין ישראל לגרמניה, כשתי מדינות מתקדמות עם ערכים דמוקרטיים, אך בעלות מרקם חברתי שונה. במפגש התארחו חברות הבונדסטאג הגרמני המבקרות בימים אלו בישראל, וכן נשים משפיעות בחברה הישראלית. חברות הבונדסטאג שהשתתפו במפגש הן נשים המשתייכות למפלגת ה- CDU (מפלגתה של הקאנצלרית מרקל).

עלה לאוויר אתר חברת Payoneer שפותח על ידי דעת

ינואר 2016
חברת דעת גאה להודיע על השקת האתר החדש של Payoneer, החברה שהתחילה כסטארט אפ ישראלי וכיום זוכה להצלחה גלובלית בענף הטכנולוגיה הפיננסית עם 3 מיליון משתמשים ברחבי העולם. פיתוח אתר פיוניר הוא אחד הפרויקטים הגדולים שבוצעו על ידי מתכנתות דעת, והוא מאופיין בתצוגה ויזואלית עדכנית ומרשימה, בממשק ברור וביישום עיצוב רספונסיבי. לאור הפניה לקהלי יעד שונים, האתר בנוי כ-Multisite – מערכת מרובת אתרים הנבדלים בשפה ובתוכן, המאפשרת הצגת אתר המותאם למשתמש בהתאם לשני פרמטרים המזוהים בזמן הכניסה לאתר - שפה ומדינה. כך למשל, גולש דובר צרפתית מצרפת ייחשף לתכנים שונים בדף הבית ובדפי נחיתה לעומת גולש דובר צרפתית משוויץ.
אתר פיוניר פותח על גבי מערכת וורדפרס ומהווה הוכחה נוספת לכך שמדובר בפלטפורמה מתקדמת וגמישה המאפשרת ליישם באתרים שיווקיים עיצובים עדכניים ותכונות מורכבות כמעט ללא כל הגבלה.
חברת Payoneer הוקמה בישראל בשנת 2005 על ידי היזם יובל טל. כיום מטה החברה ממוקם בניו יורק והחברה משרתת 3 מיליון משתמשים במעל 200 מדינות. פיוניר מספקת ללקוחותיה שירות ייחודי המאפשר לקבל ולשלוח תשלומים דיגיטליים, בין מדינות שונות המשתמשות במטבעות שונים.

עובדות חברת דעת ביום גיבוש בצפון

דצמבר 2015
עובדות דעת יצאו החודש ליום גיבוש, שנערך רחוק מהמרכז התל אביבי, באווירה הפסטורלית של הצפון. צוות הפיתוח והבדיקות, העובד בימים אלו על בניית אתר האינטרנט של חטיבת גולני, התחיל את המסלול עם ביקור במוזיאון החטיבה, שתרם לחיזוק החיבור של העובדות לעשייה היומיומית. את היום המשיכו העובדות בביקור חווייתי במפעל הממתקים בנצרת עלית, אחד ממרכזי המבקרים של חברת שטראוס, שם למדו על תהליך הכנת השוקולד וגם זכו לטעימה מתוקה... את יום הכיף סיימו העובדות בארוחה עשירה ומפנקת.

נילי דוידוביץ’, מנכ”ל דעת, בכנס יסמין 2015

דצמבר 2015
למעלה מ-300 נשות עסקים הגיעו לכנס יסמין השנתי לנשים בעלות עסקים, שהתקיים בעכו בתאריך 10.12.2015. הכנס אורגן על ידי קרן קונרד אדנאואר ועמותת יסמין, ועסק בנושא "עסקים בבעלות נשים: הצלחות ההווה ואתגרי העתיד". לאחר דבריה של עופרה שטראוס, נשיאת יסמין, התקיימו הרצאותיהן של מספר נשות עסקים מצליחות, ביניהן חלי ממן, עידן אישח ארז וכן מנכ"ל חברת דעת, נילי דוידוביץ'. בהרצאתה הציגה דוידוביץ' את סיפור ההצלחה של דעת ואת ייחודיות החברה המספקת סביבת עבודה המותאמת לאורח החיים של נשים חרדיות. כמו כן, תיארה דוידוביץ' את החסמים והקשיים איתם מתמודדת האישה החרדית בעולם היזמות.
לתמונות מהכנס לחצו כאן

מפתחות חברת דעת מצטרפות לצוותי הפיתוח של אתרי אוניברסיטת תל אביב

אוקטובר 2015
האתר החדש והמרשים של אוניברסיטת תל אביב פותח על ידי חברת האם של דעת, חברת ריל קומרס, ונחשב לאחד הפרויקטים המורכבים שבוצעו בארץ בתחום פיתוח אתרי אינטרנט. לאחר פיתוח האתר הראשי ומספר אתרים עיקריים, נבחרו מפתחות דעת לפתח את תתי האתרים של האוניברסיטה בהתאם לקו הפונקציונאלי והעיצובי החדש. בפרויקט זה נעשה שימוש בטכנולוגיית דרופל (drupal) – מערכת לניהול תוכן מתקדמת ומובילה בעולם הקוד הפתוח, באמצעותה מיושמת היררכיה ייחודית בין האתרים השונים ומתאפשר שימוש חוזר ברכיבי פיתוח. כבר בראשית הפרויקט, זכתה האוניברסיטה במקום הראשון במבחן "הסרגל הדיגיטלי" של גלובס ומקאן אריקסון: "אל המקום הראשון הגיעה אוניברסיטת תל-אביב, בזכות אתר מעודכן, עמוד פייסבוק מושקע והשקעה טובה בגזרת המובייל".

דעת מאחלת לכם שנה טובה

ספטמבר 2015
סוף חודש אלול. האווירה המיוחדת של ימי הסליחות מלווה באיחולי שנה טובה מרגשים. גם חברת דעת שמחה לאחל לכם ולבני משפחותיכם שנה מתוקה כדבש, שנה מלאת אור והגשמה, שפע והצלחה. יהי רצון ש"תחל שנה וברכותיה".
לברכה המלאה לחצו כאן

פורסם דוח אחריות תאגידית של קבוצת לאומי לשנת 2014

ספטמבר 2015
הדוח פורסם באתר "לאומי פלוס", אשר נבנה על ידי מפתחות דעת, ומרכז את כל התכנים בנושא האחריות התאגידית של קבוצת לאומי. מלבד הצגת הדוח החדש, חברת דעת היתה אחראית על עדכון האתר בנתונים ובתכנים חדשים המבוססים על הדוח, הן בצד הזנת התוכן והן בצד הפיתוח והבדיקות.

שירות חדש בדעת: הזנת תוכן לפי דרישה

אוגוסט 2015
דעת מרחיבה את צוות מזינות התוכן שבחברה, ומציעה ללקוחותיה שירות הזנת תוכן לפי דרישה. השירות הגמיש מאפשר לחברות לרכוש שירותי הזנת תוכן בהתאם לצורך - למשל לתקופה קבועה מראש או למשך פרויקט קצר ומיידי. לשירות הצטרפו לקוחות רבים, ביניהם רשת קניוני עופר, בנק דיסקונט, חברת כלמוביל ועוד.

שדרוג תשתיות באתרים שפותחו על ידי דעת

יולי 2015
דעת לא שוקטת על השמרים. במהלך תקופת הקיץ ביצענו שדרוג תשתיות של מספר אתרי אינטרנט אשר פותחו על ידי מתכנתות החברה. שדרוג התשתיות הוא תהליך הכרחי שמטרתו לשמור על עדכניות טכנולוגית ורמת אבטחת מידע גבוהה באתרים השונים, בעידן הדיגיטלי המהיר.

נילי דוידוביץ’ מספרת על יזמות חרדית למשלחת Vibe Israel

יוני 2015
Vibe Israel הוא סטארט-אפ חברתי א-פוליטי הפועל למיצוב מחדש של ישראל בעולם. במסגרת פעילות הארגון, מוזמנים מובילי דעה אינטרנטיים מחו"ל (למשל בלוגרים משפיעים), לסיור בארץ החושף אותם ליצירתיות, ליזמות ולחדשנות הקיימים בישראל. כל סיור מתמקד בתחום אחר, והפעם הנושא שנבחר הוא "יזמות נשים". בתאריך 21.6.15 ערכה המשלחת, הכוללת בלוגריות ועיתונאיות ממדינות שונות בעולם, סיור בבני ברק ובסיומו נהנתה מארוחת ערב שכללה שיחה אישית עם יזמיות חרדיות, ביניהן נילי דוידוביץ', מנכ"ל דעת. במהלך הפגישה סיפרה דוידוביץ' על הצורך שהוביל להקמת דעת, על תהליך הקמת החברה ועל סגנון חייהן של הנשים העובדות בה. נשות המשלחת גילו התעניינות רבה בחברה, באופן שבו משלבות הנשים החרדיות בין קריירה לבית, ובאתגרים הכרוכים בניהול החברה.

עלה לאוויר אתר “לאומי בלוג” של בנק לאומי

יוני 2015
דעת שמחה להודיע על השקת אתר "לאומי בלוג", בלוג מקצועי המנוהל על ידי מומחי בנק לאומי. "לאומי בלוג" עוצב ופותח על פי הסטנדרטים החדשים ביותר בתחום הווב והוא מאופיין בעיצוב נקי ורספונסיבי, המאפשר ללקוחות הבנק ליהנות מחוויית גלישה איכותית בכל סוגי המסכים. ממשק המשתמש של האתר כולל תצוגה ברורה ויעילה של התכנים וכן כפתורים המאפשרים צפייה המותאמת לאנשים בעלי מוגבלויות בהתאם לחוק נגישות אתרי אינטרנט בישראל. אתר הבלוג של בנק לאומי מספק תוכן מקצועי שנכתב על ידי מומחי הבנק במגוון נושאים כגון בנקאות דיגיטלית, משכנתאות, צרכנות פיננסית, שוק ההון ועוד. האתר גם מאפשר ללקוחות להתדיין ולשוחח עם אנשי הבנק, לשאול שאלות, להציע הערות והארות ולתרום באופן ממשי לשדרוג ולשיפור השירות הכולל שהם מקבלים מלאומי.

עלה לאוויר אתר TOYOTA Select

מאי 2015
דעת שמחה להודיע על השקת אתר טויוטה סלקט שפותח על ידי מתכנתות החברה. אתר טויוטה מאופיין בעיצוב חדשני השואב השראה מעיצובים המותאמים למכשירי המובייל. בהתאם לסגנון העיצוב, האתר פותח תוך יישום גישת Responsive web design שבה עיצוב האתר מגיב ומתאים עצמו למסכי המובייל השונים. האתר בנוי בשיטת הקומות, ומספק למשתמש חווית גלישה איכותית במיוחד. טויוטה סלקט היא תכנית המציעה למכירה רכבי טויוטה מבעלות קודמת. התכנית הייחודית מבטיחה שקיפות מלאה, בדיקות קפדניות המבוצעות על ידי סוכנויות המשנה של TOYOTA ואחריות היבואן.

נילי דוידוביץ’, בהרצאה על הנגשת אתרי מסחר אלקטרוני באירוע Real e-Commerce

מרץ 2015
מנכ"ל דעת, נילי דוידוביץ', השתתפה בכנס הבינלאומי "Real e-Commerce" להגברת מכירות באתרי סחר אלקטרוני. הכנס, שהופק על ידי "אנשים ומחשבים", התקיים בתאריך 31.3.2015 ב-Yes Planet בראשון לציון, ובו השתתפו מיטב המומחים בתחום. ההרצאה של דוידוביץ' עסקה בהנגשת אתרי מסחר אלקטרוני בהתאם לחוק הנגישות החדש, ובמהלכה תיארה נילי את האתגרים בהנגשת אתר אינטרנט גדול ומורכב, ואת הפתרון החדשני והיעיל של User1st. ההרצאה כללה גם דוגמאות חיות מפרויקט הנגשת אתר שופרסל אונליין - כנראה פרויקט ההנגשה הגדול ביותר שנעשה לאתר מסחר אלקטרוני בישראל עד כה, שבוצע על ידי חברת דעת.
לפרטים נוספים על הכנס לחץ כאן
לתמונות מהאירוע לחץ כאן

מנכ”ל דעת בהרצאה מטעם עמותת “תעשיידע”

מרץ 2015
נילי דוידוביץ' מסרה הרצאה בפני תלמידות כיתה ט' הלומדות בעיר בית שמש, במסגרת פרויקט של עמותת "תעשיידע", הפועלת לקרב בין תלמידי בתי הספר לעולם התעשייה והיזמות. ההרצאה עסקה בתיאור פעילותה של דעת והתעשייה שבה החברה עוסקת וכן בתיאור המסלול המקצועי האישי של דוידוביץ'. מטרת ההרצאה היתה לעודד את בנות הנוער לרכוש השכלה גבוהה, בפרט בתחום הטכנולוגי. במכתב התודה שנשלח ממנכ"ל תעשיידע, אביבה מישאל, נכתב כך: "ברצוני להודות לך בשם התעשיידע, על הרצאתך המרתקת, המעשירה והחוויתית שהעברת לתלמידות כיתה ט' בתאריך 24/3/15. תרומתך לתלמידות  בתחום עשייתך המדעית טכנולוגית  גדולה  וברור מעל לכל ספק שהמסר על התעשייה  בכלל ועיסוקה של חברת דעת  בפרט, העשירו את הנוכחות. אני יודעת כי התלמידות הפיקו תועלת רבה מהמפגש עמך וסיפור חייך האישי המעניין. תודה לך נילי   מקרב לב, שהבנת את חשיבות הנושא וטרחת בנסיעתך לבית שמש וכמובן על הלבביות, סבר הפנים  הנעימות והמקצועיות. המשיכי  לעשות חיל ולתרום לעשייה ולמערכת החינוך בארץ"

חברת דעת נבחרה להנגיש את אתר האינטרנט של למטייל

פברואר 2015
דעת תנגיש את אתר למטייל באמצעות טכנולוגיית User1st המספקת פלטפורמה ייחודית ליצירת נגישות אוטומטית באתרי אינטרנט. הוראות החוק האחרונות מחייבות אתרים הפונים לציבור הרחב להיות מונגשים לאנשים בעלי מוגבלויות, למשל בעלי ליקויי ראייה ושמיעה. User1st מאפשרת תאימות קלה ומהירה לתקני הנגישות WCAG2, ומתאימה במיוחד לאתרים גדולים כדוגמת אתר למטייל, בהם קשה ליישם הנגשה ידנית. אתר האינטרנט של למטייל הוקם בשנת 1999, והפך בשנים האחרונות לאתר המוביל בתחום הטיולים והציוד ולמקור מידע מקיף בתחום. האתר מכיל כיום מעל ל-400,000 דפי מידע בהם כתבות שונות, טיפים, מערכת פורומים, מדור בלוגים ועוד.

המרכז האקדמי לב בחר בדעת לבצע הנגשה של אתר האינטרנט

פברואר 2015
דעת תבצע הנגשה אוטומטית באתר האינטרנט של המרכז האקדמי לב. הנגשת האתר תבוצע באמצעות הטכנולוגיה המובילה והחדשנית User1st, המאפשרת לאתרים לעמוד בתקני WCAG 2.0 בהתאם לדרישות החוק בישראל. הנגשת אתרים נועדה להפוך אתרי אינטרנט לנגישים יותר לאנשים בעלי מוגבלויות. המרכז האקדמי לב הוא מוסד להשכלה גבוהה, המשלב לימודים אקדמיים יישומיים עם לימודי תורה במתכונת ישיבה גבוהה לבנים ובמתכונת מדרשה לבנות.

האוניברסיטה הפתוחה מרחיבה את צוות הפיתוח בעובדות נוספות של דעת

ינואר 2015
לפני למעלה משנה בחרה האוניברסיטה הפתוחה לשלב בצוות הפיתוח שלה עובדות מחברת "דעת". לאור הצלחת הפרויקט, הוחלט החודש להרחיב את הצוות בעובדות דעת נוספות. האוניברסיטה הפתוחה היא אחת מתשע האוניברסיטאות בישראל, ולומדים בה כ-48,000 סטודנטים מהארץ ומהעולם. גישתה הייחודית מושתתת על קבלה ללימודים ללא תנאים מוקדמים וחתירה למצוינות אקדמית.

חברת וידוטק בחרה להעשיר את צוות הפיתוח במפתחת נוספת של דעת

ינואר 2015
חברת וידו-טק החליטה להעשיר את צוות הפיתוח שלה במפתחת נוספת מחברת דעת. Vidu Tech ממוקמת ברעננה ומספקת ללקוחותיה פתרונות חדשניים בתחום עיבוד תמונה ומערכות אופטימיזציה למעלה מעשר שנים.

גם תבונה בחרה במודל QA on Demand של דעת

דצמבר 2014
חברת תבונה בחרה להעשיר את צוות הבודקות שלה בבודקות תוכנה של חברת דעת. הבדיקות מבוצעות במודל QA on Demand המאפשר לחברות לרכוש שירות בדיקות תוכנה לטווח קצר במספר מסלולים, למשל במסלול יומי או שבועי. חברת תבונה הוקמה בשנת 1984 והיא מספקת פתרונות בתחום הדיגיטל למגוון ארגונים מובילים במגזר העסקי, בענף הביטוח והפיננסים, במשרדי ממשלה, ברשויות מקומיות ועוד.

TraffiLog בחרה במפתחות דעת

נובמבר 2014
חברת טרפילוג בחרה במתכנתות דעת לביצוע פרויקט מאתגר הכולל פיתוח אתר מותאם לטאבלט, אשר יציג נתונים בזמן אמת ממערכות החברה. טרפילוג הוקמה בשנת 2003 ונחשבת לחברה מובילה בתחום הטלמטיקה בארץ ובעולם, המספקת פתרונות ייחודים לניהול ולבקרה של ציי רכב. מערכות טרפילוג מדווחות בזמן אמת למשל על מצב הרכב ותקינותו, כאשר הנתונים מוצגים ללקוחות החברה באמצעות פלטפורמות מבוססות ווב.

חברת סלקום מצטרפת ללקוחות דעת

אוקטובר 2014
חברת סלקום, הגדולה והמובילה בשוק הסלולר בישראל, בחרה בחברת דעת לבצע הנגשה של האתרים השיווקיים של החברה. בהתאם להוראות החוק האחרונות, על כל אתר המספק מידע ושירות לציבור להיות נגיש גם לאנשים בעלי מוגבלויות, למשל עם לקות ראייה, כך שגם הם יוכלו להשתמש במידע המוגש לקהל. חברת דעת תבצע את ההנגשה באמצעות טכנולוגיה מתקדמת בשם User1st. מלבד הנגשת אתרי האינטרנט, דעת תבצע גם הזנת תוכן באתרים השיווקיים של סלקום.

דעת נבחרה לבצע הנגשה באתרי בנק לאומי

אוגוסט 2014
בנק לאומי בחר בעובדות דעת לבצע הנגשת אתרים בכל אתרי הבנק. הנגשת אתרי הבנק כוללת ביצוע שורה של התאמות שמטרתן להקל על אנשים בעלי מוגבלויות לעשות שימוש באתר. כך למשל הנגישות באתר לאומי תכלול כפתורי הגדלה והקטנה של הטקסט, תמיכה בתפעול על ידי המקלדת ועוד.

חברת דעת תנגיש את אתר האינטרנט של שופרסל

ינואר 2014
בסוף השנה החולפת נכנסו לתוקף ההוראות החדשות, המחייבות אתרי אינטרנט המספקים שירות ומידע לציבור להפוך לנגישים גם לבעלי מוגבלויות שונות. שופרסל, אשר אתר האינטרנט שלה פונה לצרכנים רבים, החליטה לבחור בדעת כחברה שתבצע את ההנגשה. הפתרונות שמיישמת דעת בפרויקט זה מבוססים על טכנולוגיה חדשנית בשם user1st, כאשר בסיום התהליך יתווסף לאתר שופרסל כפתור "נגישות" הפותח תפריט ובו מגוון אופציות להתאמת האתר לאנשים בעלי מוגבלויות.

דעת מאחלת לכם שנה טובה

ספטמבר 2014
דעת מקבוצת ריל קומרס מאחלת שתהיה לכולנו: שנה של חוויה לא רק ממשק, שנה של מגע בינאישי גם מחוץ למסך, שנה שנבקר בה באתרים, גם מחוץ לאינטרנט...
לברכה המלאה לחץ כאן

עלה לאוויר אתר עמותת בוגרי 8200

יוני 2014
עמותת 8200 פועלת יותר מעשור, וכוללת אלפי בוגרות ובוגרים - חיילים, נגדים וקצינים, ותיקים וצעירים, מכל רחבי הארץ. העמותה משמשת כנושאת הדגל של הנחלת המורשת המפוארת ושימור גאוות היחידה בקרב בוגריה. עמותת 8200 בחרה בקבוצת ריל קומרס לבנות את האתר שלהם, אשר פותח ע"י דעת.

אות הגיוון בעסקים של קרן דב לאוטמן ופורום מעלה

יוני 2014
אות הגיוון בעסקים הינו יוזמה חדשה, של ארגון מעלה והפורום הישראלי לגיוון בתעסוקה שמטרתה עידוד יוזמות לגיוון בעסקים. דעת השתתפה ביוזמה זו בקטגוריה של עסקים קטנים ובינוניים. הועדה שבחרה את המועמדים התייחסה במיוחד לצורך בדוגמאות מעוררות השראה ולצורך בחשיפת הפוטנציאל שיש גם בחברות בסדרי גודל קטנים יותר, להוביל שינוי חברתי. אנחנו שמחים להיות חלק מיוזמה ברוכה שכזו. לסרטון ביוטיוב

עלה לאוויר אתר לאומיטק, הפונה לחברות ההי-טק הישראליות

מאי 2014
לאומיטק, חברת הבת של בנק לאומי, נוצרה כחלק מהאסטרטגיה של לאומי כדי לקדם את התמקדותה במגזר ההיי טק ברחבי העולם ובישראל בפרט. האתר החדש שפותח על ידי דעת מאופיין בחדשנות בתחום ממשק המשתמש. צורת הניווט באתר פשוטה ונקייה, והמידע פרוס לגולשים באופן שממקסם את הנגישות שלו. בנוסף, האתר מונגש בצורה מלאה לאנשים בעלי מוגבלויות. כמובן שהאתר מותאם גם לגולשים שמגיעים ממכשירים ניידים, כדי שגם הם ייהנו מחוויית גלישה חלקה.  

עלתה לאוויר מערכת Multi Sites לאתרי קניוני עופר

מרץ 2014
מערכת אתרי קניון עופר הינה מערכת Multi sites המאפשרת בידול במידע ובנראות של האתרים השונים במערכת ברמת דף הבית, מבנה העץ, ואף צבעוניות האתרים השונים. בנוסף לאלמנטים הללו, ניתן באמצעות המערכת לשתף רכיבים ומידע על פי הגדרות המשתמש. לצורך הדוגמא, באמצעות מערכת ה Multi Sites ניתן להזין מבצעים, אירועים , באנרים ופרסומים שיופיעו אוטומטית רק בקניונים הרלוונטיים. אתרי קניון עופר מאופיינים בתוכן שיווקי מתאים עם דגש על העצמת המותג ורמה ויזואליות גבוהה.  

עלה לאוויר האתר הרספונסיבי של חברת “אלומיניום אלי”

דצמבר 2013
באתר, שפותח על ידי מתכנתות דעת, מיושמת הגישה המתקדמת בתחום הפיתוח למובייל: גישת Responsive Web Design – עיצוב המגיב למכשיר הגישה של הגולש. במציאות בה למעלה מ-30% מהמבקרים באתרי אינטרנט מגיעים ממכשירי מובייל, יש חשיבות להתאמת אתר האינטרנט למגוון מכשירי סמארטפון וטאבלט, על מנת לשמור על חווית משתמש מעולה גם עבור מי שלא גולש מה-PC. אתר "אלומיניום אלי" מאופיין גם בעיצוב מרשים ונקי ובממשק אינטואיטיבי וברור. חברת "אלומיניום אלי" הוקמה בשנת 1990 ומתמחה בביצוע מגוון רחב של עבודות אלומיניום וזכוכית איכותיות.

הגרסה החדשה של אתר לאומי פלוס עלתה לאוויר

אוקטובר 2013
הגרסה החדשה כוללת ביצוע עדכונים שונים וכן שיפור ה-Look and Feel, של האתר המרכז את הדיווחים והעדכונים בתחום האחריות התאגידית של בנק לאומי. כמו כן, האתר מציג את הדו"ח החדש לשנת 2011/12, המסכם את פעילות הבנק בתחום, לצד דיווחים מעודכנים על פעילות החברה.

דעת עוברת דירה

אוקטובר 2013
חברת דעת שמחה להודיע על מעבר למשרדים חדשים ומרווחים יותר, לאור גידול במספר עובדות החברה. משרדי החברה עדין ממוקמים בסמוך לחברת האם, ריל קומרס, המלווה את דעת מקצועית וניהולית.

דעת מתרחבת ומגייסת לשורותיה מפתחות ובודקות תוכנה חדשות

ספטמבר 2013
חברת דעת, המעסיקה נשים חרדיות בתחומי הפיתוח וה-QA, קלטה לשורותיה עובדות חדשות, לאור צמיחה בפעילות החברה. דעת ממשיכה לספק הזדמנויות תעסוקה לבוגרות מסלולי הנדסת תוכנה מהמגזר החרדי, ולאפשר להן לפתח את יכולותיהן באמצעות מתן הכשרה מעשית עם קליטתן בחברה. ההכשרה המקיפה בדעת משלבת קורסים online, הדרכות פרטניות וקבוצתיות והתנסות פרקטית במשימות שונות. תהליך ההכשרה הייחודי מוביל להשתלבות הדרגתית ויעילה בצוותים הקיימים בחברה.

עלה לאוויר האתר החדש של קבוצת שטראוס

אוגוסט 2013
פיתוח אתר קבוצת שטראוס הוא אחד הפרויקטים המורכבים והמאתגרים שבוצעו על דעת, ואנו גאים להציג את התוצאה: www.strauss-group.co.il. אתר שטראוס פותח בסטנדרטים גבוהים ביותר, על גבי פלטפורמת WordPress המאפשרת ללקוח ניהול ושליטה בתכני האתר, ותוך שימוש ב-Bootstrap framework היעילה מבית Twitter. על מנת להתאים לדפוסי הגלישה הנהוגים כיום, האתר נבנה רספונסיבי, כלומר הפיתוח נעשה בהתאם לגישת "Responsive Web Design" המאפשרת התאמה למגוון רחב של מכשירי סמארטפון ומערכות הפעלה מהן נעשית גישה לאתר. כאתר של קבוצה, הוא כולל אזורים ותכנים רבים וכן מסד נתונים מורכב. ארכיטקטורת המידע החכמה מאפשרת הצגה יעילה וברורה של התכנים, תוך שמירה על קו עיצובי אחיד ומרשים. כמו כן, ממשק המשתמש (UI) נוח ואינטואיטיבי במיוחד. אתר שטראוס מאפשר התממשקות למערכות חיצוניות של הארגון (למשל מערכת משרות), מספק תמיכה מקיפה בSEO, משלב אלמנטים של צד שלישי (כגון צ'אט) ובהמשך יכלול התממשקות למערכת המלצות תכנים של Outbrain. בין האלמנטים העיצוביים שמומשו באתר, דפים דינאמיים היוצרים תצוגה מתחלפת גם ללא פעולה מצד הגולש, אריחים מסתובבים וסקרולים. אתר שטראוס החדש נבנה ברמת נגישות AA בהתאם לסטנדרטים של ה-W3C, שמטרתם הנגשת אתרים לקהל הרחב כולל אנשים בעלי מוגבלות. קבוצת שטראוס היא חברה בינלאומית, ובארץ נחשבת לחברת המזון הגדולה ביותר. הקבוצה כוללת חמישה עסקי ליבה: שטראוס ישראל, שטראוס קפה שטראוס מים, פפסיקו שטראוס ממרחים ומטבלים ומקס ברנר.

יום כיף לעובדות דעת ולילדי עובדות בבית האיכר

אוגוסט 2013
עובדות דעת וילדיהן נהנו ביום כיף חווייתי בבית האיכר בכפר הנוער בן שמן. בבית האיכר הצטרפה לקבוצה מדריכה שהובילה את ההורים והילדים בין תחנות הפעילות הרבות שמציע המקום, כגון פינת ליטוף, חליבת עזים, רכיבה על חמורים, מבוך מים, אפיית פיתות, עולם הנחשים, מעגל מתופפים ועוד. הילדים וגם ההורים נהנו מאד מהמגוון רחב של ההפעלות והאטרקציות. הילדים, ממגוון הגילאים, שיתפו פעולה בצורה מדהימה, חוו את חוויות הטבע בהנאה רבה וחזרו הביתה שמחים ומרוצים. לתמונות המסכמות את היום המיוחד ולמילות תודה מאת בנות דעת, לחצו כאן 🙂

דעת מרחיבה את פעילותה ופותחת את שעריה גם לגברים דתיים וחרדים

אפריל 2013
דעת הפועלת למען קידום גיוון בתעסוקה בישראל, שמחה להודיע על פתיחת שעריה גם בפני גברים דתיים וחרדים. לאור הניסיון המוצלח בהעסקת למעלה מ-40 נשים חרדיות, החליטה דעת למנף את הידע שנצבר בחברה מההיכרות עם המגזר החרדי ואת סביבת העבודה הקיימת ומותאמת לו, על מנת לגייס לשורות החברה גם גברים חרדים. בדומה לתהליך הגיוס של הנשים החרדיות, דעת מעוניינת בעובדים בעלי תארים ממוסדות אקדמאיים מוכרים ומאושרים, בתחומי פיתוח ובדיקות תוכנה, ובעלי רמה אישית גבוהה.

עלה לאוויר האתר של כנס האדריכלים הבינלאומי בחיפה

אפריל 2013
הושק אתר כנס האדריכלים בחיפה שפותח על ידי מתכנתות דעת. נושא הכנס הבינלאומי הוא חזית הים (Waterfront) והוא יעסוק בהתחדשות חיפה כעיר חוף מרכזית, בשינוי שיתרחש בה בתחום חזית הים ובהפיכתה לעיר נמל אורבנית. המבנה והעיצוב של האתר הותאמו למטרתו, להציג את הכנס ולאפשר רישום לאירוע דרכו. על כן, האתר כולל מלבד מידע על הכנס והמרצים, גם טופס רישום דינאמי המותאם לסוגי המשתתפים השונים. תוספת מעניינת בדף הבית היא תצוגת ספירה לאחור עד לרגע פתיחתו של הכנס. הכנס יתקיים במלון דן כרמל ובטכניון בין התאריכים 21.5.13-22.5.13.

כנס השדולה למען קידום השתלבות חרדים בשוק העבודה

מרץ 2013
במפגש שהתקיים בכנסת, בתאריך 12.3.13, השתתפה מנכ"ל דעת, נילי דוידוביץ'. זהו הכנס הראשון של השדולה, הפועלת למציאת פתרונות ריאליים ומקובלים לשילוב נשים וגברים במעגל העבודה. לקראת הכנס, בחר יו"ר השדולה, ח"כ אראל מרגלית, לספר אודות דעת מקבוצת ריל קומרס, שהוקמה על ידי דוידוביץ' לפני שלוש שנים: "רציתי לשתף אתכם בסיפור של אחת מהמשתתפים. נילי דוידוביץ', אישה חרדית, שהתקשתה לראות את חברותיה הרבות מתקשות למצוא עבודה, וקורסות תחת הנטל הכלכלי, שכן בעליהן לא עבדו אלא למדו בישיבה. יום אחד החליטה לעשות מעשה, ולהקים חברה שתכשיר את חברותיה בתחום הטכנולוגי ואף תספק להן את העבודה. היום, שלוש שנים אחרי, היא עומדת בראש "דעת" - חברת הייטק המעסיקה יותר מ- 40 נשים חרדיות, ועם לקוחותיה נמנים כמה מהגופים המובילים בישראל. ארבעה מחמשת ילדיה הלכו בעקבותיה ועוסקים גם בתחום הטכנולוגי. נילי וחברותיה הם דוגמא לכך שאנחנו יכולים לשלב, ובהצלחה מרובה, גם את המגזר החרדי במעגל התעסוקה, ובמיוחד בהייטק. אנחנו רק צריכים לתת להם את ההזדמנות והסיוע הראשוני, ולזה נפעל ונשאף בשדולה."

כנס נציבות שוויון הזדמנויות בעבודה

מרץ 2013
מנכ"ל דעת, נילי דוידוביץ' השתתפה בכנס השנתי הרביעי של נציבות שוויון הזדמנויות בעבודה, שעסק בנושא "מנהיגות, שוויון, יתרון". הכנס נערך בתאריך 6.3.13 במלון דיוויד אינטרקונטיננטל בתל אביב, במעמד שר התמ"ת, שלום שמחון. במהלך הכנס הוצגו נתונים מסקר שנערך על ידי משרד התמ"ת, לפיהם כ-17% מהאוכלוסיה דיווחו כי חשים אפליה במקום עבודתם, כאשר במקום השני מבין תשע קבוצות האוכלוסיה שנבחנו, נמצאים החרדים (18.9%). דוידוביץ', מנכ"ל חברת דעת, הגאה להעסיק למעלה מ-40 עובדות חרדיות ולסייע בקידום גיוון התעסוקה בישראל, נשאה דברים בפאנל "כיצד יוצרים גיוון במקום העבודה". דעת, המובילה בתחום פיתוח אתרי אינטרנט ובדיקות תוכנה, מהווה הוכחה למעסיקים השונים, לכך שבמגזר החרדי יש הון אנושי מקצועי ומיומן המופלה לרעה מסיבות שאינן מוצדקות. לפי עו"ד סולטנוביץ'-דוד, נציבת שוויון הזדמנויות בעבודה: "בעלי עסקים במדינות המתקדמות בעולם הבינו כבר, כי עסק מגוון משפר את תדמיתם, את היצירתיות והחדשנות וכמובן את סביבת העבודה של העובדים כולם. מי שלא יאמץ נורמות ניהול שכוללות גיוון ופתיחות לאוכלוסיות שונות – עלול להישאר מאחור – תתחילו לגוון". מומלץ. מניסיון.

ועידת ההייטק למגזר החרדי

ינואר 2013
נילי דוידוביץ, מנכ"ל דעת בסיפור הצלחה כיזמית הי טק בועידת ההיי טק למגזר החרדי.
הועידה תציג סיפורי הצלחה של יזמים חרדים, תדון בחסמים ובקשיים וכן בפתרונות, תוכניות עבודה ממשלתיות והדרכים לגיוס הון. במסגרת הוועידה תספר נילי דוידוביץ' את סיפור ההצלחה שלה כיזמית הי טק.  

הושק האתר החדש של alpha team

ינואר 2013
הושק האתר השיווקי החדש של AlphaTeam, נוסדה בשנת 2009 ומעסיקה כיום מעל 300 כשרונות טכנולוגיה בישראל. החברה מתמחה במיקור חוץ ובפיתוח וצמיחת מרכזים טכנולוגיים. אתר החברה פותח על ידי מפתחות דעת וייחודו בהיותו אתר דו לשוני - עברית-אנגלית בעיצוב חדשני המייצג את רוח החברה.

הושק האתר החדש של oppenni

דצמבר 2012
הושק האתר השיווקי החדש של oppenni, אתר קהילת המפתחים של הסנסור מבית primeessense. מדובר על קהילה גדולה של מפתחים ועם הקמת האתר נרשמו תוך שעות ספורות כ800 משתמשים. באתר מגוון גדול של אפליקציות, פתרונות, תכנית middleware. האתר פותח על ידי מתכנתות דעת והינו אתר חדשני ומורכב, האתר ישמש זירת פעילות וקישור בין provider למפתח תחת פיקוח ואישור של primeessense.

הושק האתר החדש של בנק לאומי למשכנתאות

ספטמבר 2012
דעת שמחה להודיע על השקת האתר החדש של בנק לאומי למשכנתאות (בלמ"ש), המספק ללקוחות מידע מפורט ומקיף על תכנון המשכנתא החל מהשלב הראשון. אתר האינטרנט החדש של בלמ"ש, שמותאם גם למובייל, הינו אחד מהאתרים המורכבים שפותחו על ידינו. המידע הרב שבאתר מוגש ללקוחות באמצעות ניווט ידידותי ונוח, המאפשר, בין היתר, לקבל מידע עבור כל אחד מסוגי המשכנתא הקיימים, במקביל לחלוקה לשלבים של כל תהליך התכנון. מלבד המידע הטקסטואלי המפורט, האתר כולל גם מדריך דיגיטלי לתכנון המשכנתא בהנחיית עובד הבנק וכן כלים דיגיטליים מתקדמים שנועדו לסייע בתכנון כגון מחשבון הוצאות, מחשבון תכנון תקציבי, ועוד. בנק לאומי למשכנתאות, חברת-בת של בנק לאומי, הוקם בשנת 1921 והינו הבנק למשכנתאות הוותיק בארץ. הבנק עוסק במתן הלוואות למימון רכישה, בניה ושיפוצים של נכסי דלא ניידי או למימון לכל מטרה שהיא בביטחון נכס קיים שמשמש למגורים וכן במתן הלוואות לזכאי משרד הבינוי והשיכון לרכישת דירות.

הושק האתר החדש של “ארצי, חיבה את אלמקייס פתרונות מיסוי”

ספטמבר 2012
הושק האתר החדש של החברה המתמחה במתן ייעוץ ופתרונות מיסוי לבעיות מורכבות בתחום המס והביטוח הלאומי בישראל ובחו”ל, שפותח על ידי מתכנתות דעת. ייחודיות האתר היא בהצגה נוחה וידידותית של המידע המקצועי הרב המופיע בו, הכוללת מנגנון חיפוש חכם המאפשר חיפוש תכנים לפי חתכים שונים. האתר החדש פותח על גבי פלטפורמת WordPress, המאפשרת למנהלי האתר שליטה מלאה ועצמאית בתכנים המוצגים – יתרון חשוב בייחוד עבור חברות המעלות תכנים חדשים בתדירות גבוהה. "ארצי, חיבה את אלמקייס פתרונות מיסוי" הוקמה בשנת 2002 על ידי רו”ח רן ארצי ורו”ח ומשפטן ישי חיבה. לחברה שני סניפים בישראל, ברמת גן ובחיפה.

הושק האתר החדש של כי”ל מוצרים תעשייתיים

ספטמבר 2012
דעת גאה להודיע על השקת האתר החדש של כיל מוצרים תעשייתיים (ICL-IP) אשר פותח על ידי מתכנתות החברה. אתר האינטרנט שפותח עבור ICL-IP הינו אתר מורכב וחדשני הפונה לקהל בינלאומי ונועד להציג את הפורטפוליו הרחב של אפליקציות ומוצרי החברה, המקוטלגים תחת יחידות עסקיות שונות. ייחודיות האתר היא בהצגה נוחה וברורה של המידע, תוך קישוריות חכמה בין המוצרים, האפליקציות והיחידות העסקיות, וכן במימוש עיצוב גרפי נקי ובעל קווים ייחודיים. קבוצת כיל מוצרים תעשייתיים כוללת את חברת "תרכובות ברום" – יצרנית הברום הגדולה בעולם, ומובילה עולמית בייצור תרכובות ברום. המוצרים המיוצרים במפעל תרכובות ברום משמשים מגזרים רבים בתעשייה ובחקלאות כגון: תעשיית המזון, תעשיית הדלק, חומרי הדברה, חומרים לחיטוי מים, חומרים מונעי בעירה ועוד. לחברה מאות לקוחות הפזורים בכל חמש היבשות ברחבי עולם.

חברת הסטארט אפ, אינפינידט, מעשירה את צוות ה QA בבודקות התוכנה של חברת “דעת”

יוני 2012
אינפינידט, חברת סטארט-אפ המספקת פתרונות בתחום ה Storage, בחרה לשלב בצוות ה QA של החברה בודקות תוכנה מ"דעת".חברת אינפינידט ישראל הממוקמת בהרצליה עוסקת בחומרה ובתוכנה בתחום של אחסון נתונים ממוחשב וחיפשה לצרף לשורותיה צוות בודקות תוכנה ידני בעל רמה טכנולוגית גבוהה, ביוני 2012 נבחרו צוות בודקות מיומן ומנוסה של "דעת" הבודק את מערכת הניהול של המוצר של אינפינידט.

חברת בריטניקה מערכות מידע מעשירה את צוות הפיתוח בצוות פיתוח .net של חברת “דעת”.

יוני 2012
חברת בריטניקה מערכות ידע מפתחת ומטמיעה טכנולוגיות למידה מתקדמות (e-Learning) בישראל. בריטניקה בחרה לשלב בצוות הפיתוח של החברה מפתחות .net מ"דעת". משרדי החברה ממוקמים בתל אביב וברשותה שלושה תחומי פעילות מרכזיים: חינוך, בטחון וארגונים, חברת בריטניקה חיפשה צוות מפתחות מיומן ונגיש ובחרה בצוות הפיתוח של "דעת" בין היתר בזכות המיקום הגיאוגרפי.

הושק אתר חדש לחברת Sweet Packs שפותח על ידי דעת

מאי 2012
SweetPacks הוקמה בשנת 2005 עם השקת האפליקציה עטורת הפרסים SweetIM המובילה באספקת הבעות והנפשות לשיחת און ליין באינטרנט. היום, SweetPacks מציעה מבחר של מוצרים חדשניים שנועדו לשפר את חווית המשתמש הדיגיטלי. עם מעל 150 מיליון משתמשים ברחבי העולם, SweetPacks מציעה מגוון רחב של אפליקציות כייפיות, קלות לשימוש ובטוחות למשתמש היומיומי. חברת דעת פיתחה את האתר על גבי wordpress ואפיינה קו גרפי, חדשני ויצירתי התואם את מיתוג החברה ומוצריה.

הושק האתר החדש של Portola Developpement שפותח על ידי דעת

אפריל 2012
האתר החדש של החברה הצרפתית Portola Developpement, שפותח על ידי מתכנתות "דעת", הושק לאחרונה. Portola מציעה ללקוחותיה פתרונות חדשניים עבור ניהול הקמפיינים השיווקיים, ניהול IT, בניית ענן מחשוב, ניהול קשרי לקוחות ועוד. אתר פורטולה נבנה על WordPress - פלטפורמת קוד פתוח המספקת ללקוח יתרונות רבים ביניהם, מערכת מתקדמת לניהול תוכן המאפשרת למנהל האתר הזנה ועדכון של התכנים, עדכניות מבחינה טכנולוגית, אי תלות בספק, כלים לקידום האתר ועוד.

חברת ההי-טק Traiana מעשירה את צוות הפיתוח במתכנתות חברת “דעת”

מרץ 2012
Traiana, המספקת פתרונות בתחום המסחר בשוק הפיננסי, בחרה לשלב בצוות הפיתוח של החברה מתכנתות מ"דעת". חברת Traiana פיתחה פלטפורמה מובילה בשם Harmony, המשמשת כסטנדרט עולמי בשוק המט"ח ומקשרת בין כל השחקנים בשוק. הפלטפורמה מאפשרת אוטומציה של עיבוד עסקאות לאחר ביצוע מסחר (post trade), תוך הפחתת הסיכון והעלויות. Traiana נוסדה בשנת 2000, על ידי גיל מנדלזיס, מנכ"ל החברה, ושי סולה, ובשנת 2007 נרכשה על ידי התאגיד הבריטי ICAP, תמורת 247 מיליון דולר. לחברה משרדים בניו יורק, שיקגו, לונדון, תל אביב וטוקיו.

הושק אתר חדש למוצר אחסון המידע והגיבוי הביתי My-Ditto.

ינואר 2012
My-Ditto הוא מוצר לאחסון וגיבוי מידע לשימוש ביתי ולעסקים קטנים. הוא נמנה על קטגוריית מוצרי NAS ומהווה את חוד חנית החדשנות של חברת Dane-Elec הפועלת בתחומי האחסון מזה 25 שנים בארופה, ארה”ב ובשווקי המזרח. אחת מהתכונות החדשניות שמציע My-Ditto הוא יצירת “ענן פרטי” הניתן לשילוב שקוף בענן ציבורי וב- Disk On Key. גישה זאת מבטיחה שהמידע יהיה זמין תמיד ובכל מכשיר קצה: מחשב, סמארטפון או טאבלט. לצד הנגישות המלאה כולל הפתרון מנגנוני אבטחת מידע מתקדמים השומרים על המידע ומוודאים שרק בעלי הרשאה מתאימה יוכלו לגשת למידע. האתר שהקימה דעת ל- My-Ditto כולל התייחסות לכל אחד מהוריאציות המוצריות וקהלי היעד של המוצר: Family, Solo, Key, Pro. כל מוצר מיוצג ע”י צבע שונה, ונותן מידע כללי של יכולות ויתרונות, מפרט נתונים טכני, קובץ תיעוד להורדה ועוד. האתר פותח ע”י דעת מקבוצת ריל קומרס על פלטפורמת wordpress.

דעת שותפה בתוכנית חונכות (mentoring) לקידום מנהיגות נשים דתיות.

דצמבר 2011
ב 15.12.11 נילי דוידוביץ’, יזמית הייטק ומנכ”ל “דעת”, הרצתה בפני משתתפות תוכנית חונכות (mentoring) לקידום מנהיגות נשים דתיות במרכז דפנה של תוכנית לימודי מגדר מאוניברסיטה בר אילן . התוכנית מקדמת נשים דתיות להנהגה ויזמות חברתית . דוידוביץ סיפרה על המסע אישית בהקמת “דעת” . על אתגר כאישה חרדית בעלת משפחה להיות חלוצה בתחום של גברים . על הובלה והנהגה . על הדרך וגם המכשולים . הצורך של לחשוב למרחקים ארוכים , לבנות מערך פעולה אפקטיבית , לבחון כל צעד בצעד ובמיוחד להתמיד . על החיפוש אחר חברה אם שתתן גב, על העקרונות שהובילו אותה במיצוב החברה - מצויינות ללא פשרות. ובמיוחד וסביבת עבודה ידידותית לנשים חרדיות ודתיות (כמו שעות עבודה ותכני פיתוח). לאחר כשנתיים וחצי נראה כי הנוסחה שמצאה מוכיחה את עצמה, לקוחות מרוצים חוזרים ואף מרחיבים פעילות מול “דעת”. ההרצאה לווה ע”י מצגת יצירתית בו שילבה קטעים של בלט כמטפורה ליצירה בהגשמת חלומות ויישום של רעיונות . הרצאתה השאירה רושם עז אצל המשתתפות .

דעת שותפה בקורס בדיקות תוכנה במעלו”ת.

דצמבר 2011
ב-14.12.11 התקיים כנס לנשים חרדיות המתעניינות בלימודי “בודקת תוכנה”. הכנס אורגן על-ידי מרכז מעלו”ת ( מרכז עירוני להכשרה , תעסוקה ויזמות ) בשיתוף ה”אוניברסיטה הפתוחה” וחברת “דעת”. בכנס השתתפו 25 נשים חרדיות שהביעו התעניינות בקורס. אורחת הכבוד והמרצה המרכזית הייתה גב’ נילי דוידוביץ, מנכ”ל “דעת”, שהעבירה הרצאה מרתקת על עבודתה של בודקת התוכנה, סיכוייה להשתלב בעבודה ואפשרויות הקידום. הכנס לווה בכיבוד קל, מצגת מרשימה, ויעוץ אישי. כתוצאה מהכנס עומד להיפתח ב- 18.1.12במעלו”ת קורס בודקות תוכנה לנשים חרדיות. נקוה שרבות מהן תשתלבנה עם סיום הלימודים כעובדות ב”דעת “. בהצלחה לכלום !

הושק אתר לאומי אחריות תאגידית.

אוקטובר 2011
דעת פיתחה והשיקה את האתר החדש של האחריות התאגידית של בנק לאומי . אתר האחריות התאגידית של לאומי מהווה פריצת דרך בתפיסת מרכזיות תפקידו של האתר בתקשורת הבנק עם הציבור הרחב, לקוחותיו, ספקיו ועובדיו. האתר כולל התייחסות לכל תחומי פעילותו של הבנק והעשיה החברתית הרחבה והשוטפת שלו אל מול כל אחד מהקהלים. חידוש קונספטואלי נוסף שיושם הוא בניית האתר במתכונת המציגה את הדו”ח השנתי המלא והמבוקר (כולל אפשרות להורדת הדו”ח במתכונת PDF) ולצידו את הפעילויות החברתיות השוטפות של הבנק. את האתר פיתחה דעת על גבי פלטפורמת WordPress תוך שילוב עם מערכות נוספות.

הושק האתר החדש של אגודת ידידי אוניברסיטת תל אביב.

ספטמבר 2011
דעת פיתחה והשיקה את אתר עמותת ידידי אוניברסיטת תל אביב . האתר החדש נותן במה ראויה לפעילותה המגוונת של אגודת הידידים למען הקהילה והאוניברסיטה. בראש תחומי פעילותה של העמותה נמצאת פעילות התרומות עבור המשך פיתוחה של אוניברסיטת תל אביב, החזרה לארץ של חוקרים ומדענים ישראליים מאוניברסיטאות ומכוני מחקר בחו”ל וגיוס תרומות למלגות עבור סטודנטים הזקוקים לעזרה כלכלית. לצד פעילויות אלו מפיקה אגודת הידידים את אירועי חוגי הידידים של האוניברסיטה ואת פעילות המועדון העסקי-אקדמי. האתר הופך לבמה המרכזית של אגודת הידידים בקשר שלה עם הציבור הרחב ועם התורמים במסגרות השונות. האתר מאפשר גם ביצוע תרומה מקוונת עבור מלגות לסטודנטים ודוקטורנטים ופעילויות חברתיות ואקדמיות נוספות.

הושק האתר החדש של SupportSpace

יולי 2011
האתר החדש של חברת SupportSpace, שפותח על ידי מתכנתות דעת הושק בחודש שעבר. האתר פותח על גבי פלטפורמת WordPress, פלטפורמה מבוססת קוד פתוח המאפשרת למנהלי האתר שליטה מלאה ועצמאית בתכנים המוצגים בו. SupportSpace מספקת לשותפיה מודל עסקי on-demand של שירותי תמיכה טכנית מרחוק. החברה מפעילה רשת וירטואלית של מומחים המציעים שירותי תמיכה בתחומים שונים לשותפים וללקוחות. חברת SupportSpace הינה חברה ישראלית, כאשר מרכז הפיתוח שלה פועל בארץ ומטה החברה ממוקם בארה”ב.

SweetIM בחרה להעשיר את צוות ה-QA שלה בבודקות “דעת”.

יולי 2011
SweetIM צרפה לאחרונה לצוות הבדיקות שלה בודקות מחברת דעת. SweetIM פועלת בתחום התוכן הבידורי בשוק המסרים המיידיים (Instant Messengers). מוצר החברה מאפשר להעשיר את חווית השימוש בMessengers על ידי הוספת מגוון תכנים מהנים לשיחה. החברה נהנית מהצלחה רבה כאשר מדי יום נשלחים מעל ל- 3 מיליון תכנים באמצעות המוצר ומאות אלפי משתמשים חדשים מצטרפים.

אתר AFI Mall. פרוייקט הדגל של אפריקה ישראל במוסקבה

מאי 2011
אפריקה ישראל פיתוח בחרה בדעת לפתח את אתר האינטרנט של פרוייקט הדגל שלה במוסקבה: קניון AFI Mall. הקניון הוא הגדול והמפואר ביותר במוסקבה, משתרע על שטח של כ- 170,000 מ”ר ומאכלס כ- 450 חנויות. הקונספט והעיצוב של האתר תוכננו על מנת לשרת שתי מטרות עסקיות מרכזיות של הקניון: 1. לבדל את הקניון ממתחריו באמצעות העברת מסר היוקרה ומגוון המותגים והאפשרויות שהוא מציע. 2. לאסוף חברים לתוכנית הנאמנות ומועדון הלקוחות של הקניון. האתר זוכה להצלחה רבה וזוכה לשבחים מקצועיים רבים על האופן בו הוא משיג את יעדיו.

חברת ג’קדה מעשירה את צוות המפתחים והבודקים בעובדות מדעת

מאי 2011
עובדות דעת נבחרו להשתלב בתחום קסטומיזציית המוצרים של חברת ג’קדה (Jacada), שיכלול פיתוח ובדיקות של מוצרים שהחברה מפתחת. ג’קדה הינה חברה מובילה המספקת פתרונות תוכנה עבור מערך שירות הלקוחות במוקדים טלפוניים בארגונים גדולים. פתרונות החברה נועדו לפשט ולמכן תהליכי שירות לקוחות מורכבים תוך גישור בין מערכות שאינן מקושרות לסביבת עבודה חכמה אחת, ללא צורך בשינוי של המערכות הקיימות. מוקדי שירות לקוחות ברחבי העולם בוחרים להשתמש בפתרונות זוכי הפרסים של ג’קדה. חברת ג’קדה הינה חברה ישראלית שהוקמה בשנת 1990. לחברה כיום סניפים גם באמריקה ובאירופה, כאשר בארץ ממוקם מרכז הפיתוח של החברה.

חברת כלל ביטוח מרחיבה את צוות הבדיקות בבודקות נוספות מדעת.

מאי 2011
לאור שיתוף הפעולה המוצלח עם חברת דעת, החליטה חברת כלל ביטוח להרחיב את מערך הבודקות מדעת. כלל ביטוח מקבוצת כלל, הפועלת בארץ ובעולם, מעסיקה למעלה מ-4,000 עובדים ונמצאת בצמרת קבוצות הביטוח בישראל. החברה מורכבת משתי חטיבות: חטיבת ביטוח כללי וחטיבת ביטוח חיים וחסכון ארוך הטווח.

הושקה אפליקציית האייפון של הראל ביטוח.

דצמבר 2010
הראל ביטוח השיקה אפליקציה חדשה המסייעת למשתמש במקרה של תאונה. האפליקציה שפותחה על ידי “דעת”, מאפשרת למשתמש לתעד את פרטי התאונה ולשלוח את הנתונים לחברת הביטוח, ומנחה אותו כיצד לפעול, שלב אחרי שלב. כמו כן ניתן לקבל מספרי חירום בחיוג מהיר, למלא את פרטי התאונה והצדדים המעורבים בטופס, לצלם את זירת האירוע ולשלוח את התמונות לחברת הביטוח בו במקום. באפליקציה שירות מיוחד המאפשר לסמן את מקום הפגיעה ברכב על גבי איור המופיע על המסך, ולשלוח את המידע למחלקת התביעות. עם שליחתה, הפניה מטופלת מיידית על ידי מחלקת התביעות של “הראל ביטוח”.

מרכז הפיתוח דעת מכשיר בודקות QA

דצמבר 2010
לאור ההצלחה בהשמת בוגרות מחזורי הקורס הקודמים, מרכז הפיתוח החרדי “דעת” פותח מחזור נוסף של קורס להכשרת בודקות תוכנה. הכשרה תינתן ע”י החברה ללא תשלום במשך 3 שבועות, 8 שעות ביום. הקורס יחל מיד אחרי חנוכה. הלימודים בקורס יתבצעו במסגרת הדרכה קבוצתית, הדרכה אישית ולימוד עצמי ובסופו מבחן כולל. ההרשמה לקורס מותנת בראיונות קבלה. תנאי סף: לימודי מדעי המחשב או הנדסת תוכנה, ניסיון באינטרנט וזמינות לקורס במשרה מלאה. בוגרות הקורס מתחייבות להיות זמינות לעבודה בדעת במשך שלושה חודשים לאחר סיום הקורס, במידה ותמצא להן משרה מתאימה – התחייבות לעבודה במשך חצי שנה לפחות. מספר הבנות בקורס מוגבל
מועמדות מתאימות המעוניינות ללמוד בקורס יכולות לשלוח את קורות החיים שלהם ל JOBS@daatsolutions.co.il ולציין עבור קורס בדיקות תוכנה
לפרטים נוספים ניתן לפנות לרחלי: 03-6888320, שלוחה 159.

חברת קונדואיט מרחיבה את צוות הבודקות שלה בבודקות מדעת.

נובמבר 2010
Conduit, חברה המפתחת סרגלי כלים ולה כמאה מיליון משתמשים ברשת, החלה לאחרונה בשיתוף פעולה עם “דעת”. הבודקות של דעת עובדות מול מחלקת הQA בקונדואיט.

מרכז הפיתוח דעת מכשיר בודקות QA.

אוקטובר 2010
ב17.10 וב24.10 ייפתחו קורסים להכשרת בודקות תוכנה במרכז הפיתוח דעת בת”א. הקורסים שיימשכו שלושה שבועות מיועדים לבוגרות מסלולי הכשרה בהנדסת תוכנה ופתוחים להשתתפות ללא תשלום. מטרת הקורסים היא להכשיר עובדות עבור מרכז הפיתוח ובסיומם ישולבו בוגרות הקורס ב”דעת”. במסגרת הקורסים יילמדו הנושאים הבאים: 1. תפקידו של בודק התוכנה והקשר בינו ובין מפתח התוכנה. 2. מקומו של בודק התוכנה בארגון. 3. מושגי יסוד בבדיקות תוכנה והבטחת איכות תוכנה. 4. מתודולוגיה קלאסית, תוך הסתכלות שונה בסוגי מערכות שונים- אתרים אינטרנט, מערכות ניהול. 5. השתלבות הבדיקות במחזור חיי הפרויקט. 6. מסמכי תכנון בדיקות STP, STD.

בבילון מעשירה את צוות הבדיקות שלה בבודקות מ”דעת”.

ספטמבר 2010
בבילון, יצרנית התוכנה הישראלית המובילה את עולם התרגום עם מעל 55 מיליון משתמשים, בחרה לשלב בצוות הבדיקות שלה צוות בודקות של דעת, זאת לאחר פיילוט מוצלח במהלכו נבחנו יכולות הצוות לעומק. בבילון מציעה את כלי התרגום היעיל והפשוט ביותר באינטרנט המאפשר לתרגם בקליק אחד מילים ופסקאות ביותר מ-75 שפות ולפרש מילים באמצעות מאגר של יותר מ-1500 מילונים ואנציקלופדיות. רוב לקוחותיה של בבילון הם משתמשים ביתיים בארץ ובעולם ולכן בהליך הבדיקות יש לבחון, בנוסף למגוון פלטפורמות ומערכות הפעלה, גם התכנות של התנגשויות תוכנה עם מספר רב של מוצרי תוכנה פופולאריים ושל אנטי וירוסים העשויים להיות מותקנים במחשבי הלקוחות. לצורך תהליכי הבדיקות העמידה דעת מעבדה המאפשרת לעבור בקלות וביעילות בין הפלטפורמות השונות ולהתקין ולהסיר מגוון תוכנות בגרסאות עדכניות. עבודתן המקצועית של הבודקות, ארגון צורת העבודה, הניהול, והאמצעים הפיזיים, חוברים יחדיו בפרוייקט זה על מנת ליצור מענה מלא והתאמה לצורכי הלקוח והצלחת הפרוייקט.

הושק האתר החדש של שמעון בן אבי – ממורי היוגה הבכירים בישראל

יולי 2010
האתר החדש מתבסס על קו גראפי לא שגרתי ומבטא את ייחודו ואת דרכו של שמעון בן אבי, ממורי היוגה הבכירים לאשטנגה יוגה בישראל. לצד הרקע האישי של שמעון בן אבי, גלריית תמונות ובלוג אישי שהוא מנהל, כולל האתר מידע אודות קורסי המורים והסדנאות שהוא עורך, רישום לניזולטר, אינדקס המורים אשר הוכשרו על ידו ועוד. את האתר שעיצבה שרית יעקובסון פיתחה דעת על גבי מערכת ניהול התוכן וניהול הבלוגים WordPress 3. לאתר של שמעון בן אבי

קורס בדיקות תוכנה WEB ייחודי ב’דעת’.

יולי 2010
‘דעת’ שמה בראש מעייניה את רמתן המקצועית של עובדות ‘דעת’ ואת איכות התוצרים המסופקים ללקוחות.
אחת הדרכים להתמקצע ולהתעדכן בהבטחת איכות היא באמצעות קורס ייחודי המיועד להעשיר בודקות מנוסות בתחום ה-WEB בכלים מגוונים ובטכנולוגיות חדשות. במסגרת הקורס ירכשו כל בודקות ‘דעת’ מיומנות וניסיון בעבודה עם HTML 5, CSS, גרסאות ישנות, עדכניות ועתידיות של דפדפנים, סניפר, firebug, flashlog ועוד.

‘הדקה ה-90′ בחרה ב’דעת’ כגוף הבדיקות של האתר החדש שלה.

יוני 2010
האתר החדש של הדקה ה-90 הינו אתר מסחר אלקטרוני מורכב המשלב תכונות מסחר אלקטרוני, התממשקות למספר גבוה של מערכות ואינטגרציה עם מגוון אתרים ומקורות מידע.
בהמשך להוכחת יכולת ושביעות רצון מתוצרי צוות בודקות ‘דעת’, הוחל בדקה ה-90 בתהליך בחינה רב שלבי של מקצועיות, בעקבותיו הוחלט לבחור ב’דעת’ כגוף שיתכנן ויבצע את מערך בדיקות התוכנה הקבוע של האתר החדש. בודקות ‘דעת’ הן בעלות רקע אקדמאי מוכר במדעי המחשב ובהנדסת תוכנה, ובוגרות קורס בדיקות תוכנה מוכר במכללות המקצועיות המובילות בארץ.

אתר כלכליסט בחר ב”דעת” לבדיקות ובקרת איכות.

יוני 2010
“דעת” נבחרה לבצע את בדיקות הבקרה והאיכות הנדרשות לתפעול האתר הכלכלי מבית ידיעות אחרונות “כלכליסט“. באתר טורי פרשנות וניתוח, כתבות עומק ותחקירים, המלצות וטיפים ומידע מעודכן לגבי הנעשה בשוק ההון.

חברת אקטיב-טרייל הגדילה את מגוון השירותים אותם היא רוכשת מדעת ובחרה בדעת גם כגוף תמיכה במוצר ה- Email Marketing שלה

אפריל 2010
חברת אקטיב-טרייל היא סטארט-אפ ישראלי העוסק בתחום הצומח במהירות של Email Marketing Software. אקטיב-טרייל היא מובילת השוק בישראל ומפעילה גם סניף אירופאי הממוקם בצרפת ופעילות נוספת הפונה לקהל האמריקאי. המוצר של אקטיב טרייל הוא פלטפורמה מתקדמת של ניהול, שליחה ודוחות חכמים לדיוורים אלקטרוניים מורשים (לא ספאם) הניתנים ללקוחות במתכונת של (SaaS (Software as a Service. בדרך זאת לא נדרש הלקוח של אקטיב טרייל לבצע התקנות של התוכנה ולא נדרש לקנות חומרה ורשיונות תוכנה.
בהיותה חברת אינטרנט המציעה מוצר שהוא web application במתכונת SaaS טהורה חלק ניכר ממאמצי קידום המכירות של החברה מתבצעים ע”י שירות של תמיכה טכנית ללקוחותיה.
כחלק ממערך הקידום בחרה אקטיב-טרייל בדעת לייצג עבורה תומכות טכניות שעברו הכשרה ייעודית בתמיכה ובמוצאי החברה. יתרונה של דעת בתחום נובע מכך שהיא מעמידה לרשות אקטיב טרייל תומכות מקצועיות הן בתחום הטכנולוגי והן התחום השירות, פתרונות להרחבת השירות כפי הנדרש בעתות לחץ, ושרות יציב בכל עת.

חברת פורייה מערכות בע”מ בחרה בדעת ליצירת תוכן שיווקי וחינוכי.

מרץ 2010
פורייה מתרכזת חינוך ובתעשייה. פורייה זכתה למעמד של מובילה עולמית בתחום של מעבדות מדעיות מבוססות מחשב קומפקטיות וניידות, התקני רישום נתונים ועזרים נוספים לשוק החינוך ושוק התעשייה. מערכות רכישת הנתונים האלחוטיות (Wireless Data Acquisition) והחיישנים של פורייה מיושמים על ידי חברות מובילות.
דעת נבחרה על ידי פורייה לכתוב את החומרים השיווקיים של שני התחומים. דעת העמידה לרשות פורייה כותבות בעלות תואר שני בחינוך מאוניברסיטאות מובילות בארצות הברית, על מנת לשדרג גם את הכתיבה השיווקית וגם את הכתיבה הפדגוגית של פורייה.

כלל פיננסים בחרה בדעת כגוף בדיקות התוכנה לאתר האינטרנט של החברה

דצמבר 2009
כלל פיננסים, מקבוצת כלל, היא מהברוקרים המובילים בישראל. ב- 2009 העלתה כלל פיננסים אתר אינטרנט חדש ובו פורטל פיננסי ייחודי המאפשר ללקוחות החברה ולגולשים לקבל מידע רב ומגוון על כל ניירות הערך והמכשירים הפיננסיים הנסחרים בבורסה בתל אביב, לרבות הסקירות המקצועיות של המחלקה הכלכלית של כלל פיננסים. ייחודו של הפורטל הפיננסי הוא גם בכך שהוא מציג בפני הגולש את הבורסה מנקודת ראותו של בית השקעות – נקודת ראות המציעה זוית מקצועית על המסחר בבורסה, על החברות הציבוריות ועל ניירות הערך השונים. דעת נבחרה לבצע את בדיקות האיכות של האתר ומשימה זאת כוללת גם את המבדקים הקשורים לנתונים האישים של לקוחות בית ההשקעות, המידע האישי ונתוני ההשקעות והאינטגרציות עם שורה ארוכה של מערכות פנים וחוץ ארגוניות מהן מקבל האתר את המידע.

חברת Worldview בחרה בדעת לכתיבת תוכן בעברית ואנגלית.

נובמבר 2009
Worldview היא קבוצת מחקר העוסקת בבחינת משמעותם של תהליכי הגלובאליזציה והשלכותיהם על מגזרי תעשיה שונים בעולם. מחקר זה מנותב לתהליך מתודי של בחינת כושר התחרות של שחקני שוק בולטים ביחס לזירה העולמית ומכאן לניתוחי כדאיות השקעה בני”ע של חברות אלו.
דעת נשכרה ע”י Worldview לכתוב, ולהעשיר את תכני האתר, באנגלית ובעברית. ייחודה של דעת בתחום זה נובעת גם מהמקצועיות של צוות הכותבות, גם מהיכולת לכתוב בעברית ובאנגלית כשפות אם וגם מהמחיר התחרותי שהופך את נושא העשרת האתר בתוכן לבר הישג ויוצר ROI מהיר.
 

Incentives IQ בחרה בדעת למבדקי איכות לתוכנה ולכתיבה טכנית.

אוקטובר 2009
חברת הסטארט-אפ הישראלית-אמריקאית Incentives IQ בחרה בדעת כגוף הבודק והמבצע של מבדקי האיכות לתוכנה שפיתחה בתחום התמריצים והקופונים באינטרנט. בנוסף, בחרה Incentives IQ בדעת לביצוע משימות הכתיבה הטכנית של המערכת.

חברת ActiveTrail בחרה בדעת לפיתוח ב- .NET וליצירת תוכן שיווקי למטרת SEO

ספטמבר 2009
חברת אקטיב-טרייל היא סטארט-אפ ישראלי העוסק בתחום הצומח במהירות של Email Marketing Software. אקטיב-טרייל היא מובילת השוק בישראל ומפעילה גם סניף אירופאי הממוקם בצרפת ופעילות נוספת הפונה לקהל האמריקאי. המוצר של אקטיב טרייל הוא פלטפורמה מתקדמת של ניהול, שליחה ודוחות חכמים לדיוורים אלקטרוניים מורשים (לא ספאם) הניתנים ללקוחות במתכונת של (SaaS (Software as a Service. בדרך זאת לא נדרש הלקוח של אקטיב טרייל לבצע התקנות של התוכנה ולא נדרש לקנות חומרה ורשיונות תוכנה.
בהיותה חברת אינטרנט המציעה מוצר שהוא web application במתכונת SaaS טהורה חלק ניכר ממאמצי קידום המכירות של החברה מתבצעים בתוך הרשת ומתחלקים בין קידום אורגני במנועי חיפוש (SEO) וקידום באמצעות קישורים ממומנים במנועי חיפוש (PPC).
כחלק ממערך הקידום האורגני במנועי חיפוש (SEO) בחרה אקטיב-טרייל בדעת לכתוב עבורה תוכן שיווקי מקורי, שהוא אחד מהפקטורים המשפיעים ביותר על הדירוג. יתרונה של דעת בתחום נובע מכך שהיא מעמידה לרשות אקטיב טרייל כותבות מקצועיות בתחום התוכן השיווקי גם בעברית וגם באנגלית ( ברמת שפת אם בשתי השפות).

בנק לאומי בחר בדעת כגוף פיתוח בטכנולוגיית Java.

אוגוסט 2009
לאחר תהליך ממושך בחר בנק לאומי בדעת כגוף שישתלב בפיתוח אתרי האינטרנט של הבנק, בטכנולוגיית Java. הפיתוח ב- Java כשפת פיתוח מבוצע תוך שימוש ב- Vignette ככלי ניהול התוכן (CMS). הבחירה בדעת לפיתוח בסביבה טכנולוגית מורכבת זאת נותנת משנה תוקף עסקי להחלטתה של דעת להעסיק רק בוגרות תואר ראשון במדעי המחשב ובהנדסת תוכנה ממוסדות אקדמאיים מוכרים ומאושרים ע”י משרד החינוך.

Ynet משלבת בודקות תוכנה של דעת בצוות הבדיקות של האתר.

אוגוסט 2009
בהמשך לתהליך בחינה רב שלבי של מקצועיות, יכולות וזמינות, הוחלט ב- Ynet לבחור בדעת כגוף שיתגבר את מערך בדיקות התוכנה הקבוע של האתר. בודקות דעת הן בעלות רקע אקדמאי מוכר במדעי המחשב ובהנדסת תוכנה, ובנוסף, עוברות הכשרות ייעודיות ע”י מערך ההכשרה של ריל קומרס.

חברת PayPams האמריקאית בחרה בדעת כגוף התמיכה הטכנית שלה.

אוגוסט 2009
חברת PayPams האמריקאית היא זכיין של הממשל האמריקאי לתחום כרטיסי חיוב (Debit Cards) לבתי ספר ומוסדות חינוך. החברה מנפיקה כרטיסי חיוב אשר ההורים טוענים בכסף באתר החברה ומאפשרים לילדים לשלם בבית הספר עבור ארוחות, מנוי בספריה ושירותים נוספים של בית הספר הניתנים בתשלום. החברה נמצאת בתהליך צמיחה מהיר ומתרחבת למספר הולך וגדל של בתי ספר ציבוריים ולעוד ועוד מדינות בארה”ב. כבר היום מעבדת PayPams מליוני טרנזקציות כספיות וכחלק משירותיה השוטפים מעמידה לרשות ההורים מערך תמיכה טכנית שמטרתו לסייע להם בכל שאלה ו/או בעיה הקשורה לתפעול המערכת.
לאור העלויות הגבוהות של הקמת מערך תמיכה טכנית בארה”ב ולאחר בחינה מעמיקה של האופציות האחרות להקמת המערך (למשל בהודו), בחרה PayPams בדעת כגוף התמיכה הטכנית שלה. היתרונות ברורים: לקוחות PayPams זוכים לתמיכה טכנית מעובדות דעת אמריקאיות במוצאן כך שהתמיכה ניתנת בשפה האנגלית כשפת אם ונמנעים גם פערים תרבותיים ואי הבנות הנובעות מהבדלים כאלו.
השרות שמעניקה דעת ל- PayPams מתבצעת במתכונת של 18 שעות ביממה ומותאם לימים ולשעות העבודה בארה”ב.

כדי ללמוד עוד על שירותיה של דעת לחץ/י כאן

לקוחות נבחרים

מרכז מורשת מנחם בגין
פיתוח ותחזוקת אתר החברה
netcloud
פיתוח ותחזוקת אתר החברה
proov
פיתוח ותחזוקת אתר החברה
טעים ב-7
פיתוח ותחזוקת אתר החברה
כלל ביטוח
בדיקות מערכות הליבה ואתרי האינטרנט
בנק לאומי
פיתוח Java במסגרת אתרי האינטרנט של הבנק הגדול
קבוצת שטראוס
פיתוח אתר האינטרנט של קבוצת שטראוס
אלקטרה
פיתוח אתר הסחר של אלקטרה
4IL
פיתוח אתר For Israel של המשרד לנושאים אסטרטגיים
וריפון
פיתוח אתר האינטרנט של חברת וריפון
האוניברסיטה הפתוחה
שילוב מפתחות דעת בצוות הפיתוח של האוניברסיטה
CEVA
פיתוח אתר האינטרנט של חברת CEVA
סלקום
הנגשת אתר האינטרנט של חברת סלקום
לאומי פלוס
האתר המציג את דוח אחריות תאגידית של בנק לאומי
INSS
פיתוח אתר המכון למחקרי ביטחון לאומי
שופרסל
הנגשת אתר האינטרנט של שופרסל
ברום
פיתוח אתר האינטרנט של כיל מוצרים תעשייתיים יצרנית הברום הגדולה בעולם
שטראוס מים
התאמת אתר האינטרנט למכשירים ניידים
מליסרון
פיתוח מערכת Multi Sites לאתרי קניוני עופר
Payoneer
פיתוח מערכת Multisite לחברת פיוניר
לשכת המהנדסים
פיתוח Multi-site עבור לשכת המהנדסים האדריכלים והאקדמאים
Traiana
פיתוח תוכנה עבור חברת ההיטק Traiana
RAD
פיתוח אתרי האינטרנט
טרפילוג
פיתוח פרוייקטים עבור חברת הטלמטיקה המובילה
ביטוח ישיר
התאמת האתר הגלישה ממכשירים ניידים
Style River
התאמת האתר למובייל תוך שימוש בטכנולוגיה של ZuzNow הישראלית
בני עקיבא
פיתוח אתר האינטרנט של בני עקיבא
עמותת גולני
פיתוח אתר האינטרנט של עמותת גולני
עמותת כן
פיתוח אתר האינטרנט של עמותת כן