כתבו עלינו

יולי 2016

מנכ"ל דעת, נילי דוידוביץ', התראיינה היום (21.7.16) בתכנית הבוקר של גבי גזית ב"רדיו ללא הפסקה", בעקבות נתונים שהוצגו בוועדת העבודה והרווחה של הכנסת. על פי הנתונים, חלה עלייה משמעותית בשיעור תעסוקת נשים חרדיות: מ-61.5% בשנת 2010 ל-73.1% בשנת 2015, כאשר היעד שהוצב לשנת 2020 עמד על 63% בלבד. כמנכ"ל חברת הי-טק, המעסיקה נשים חרדיות, הסבירה דוידוביץ' על מסלול ההשכלה של האישה החרדית, ועל היכולת לשלב בין משפחה ברוכת ילדים לבין קריירה.
לכתבה המלאה >

ספטמבר 2015

הקיץ ביקרה בארץ משלחת של עיתונאיות ובלוגריות ממדינות שונות בעולם, שהגיעה לארץ מטעם ארגון "Vibe Israel" שמטרתו למצב מחדש את ישראל. נושא הביקור היה "יזמות נשים" ובמהלכו נפגשה המשלחת עם יזמיות חרדיות ביניהן מנכ"ל דעת, נילי דוידוביץ'. השיחה עם דוידוביץ' השאירה את חותמה על ג'קלין טרופ, עיתונאית משפיעה מארה"ב, שבחרה לספר בכתבה ל-Jerusalem Post שרשמיה מהטיול מתמקדים בחשיפה שלה לאפשרויות התעסוקה החדשות שמוצעות בארץ לנשים חרדיות. טרופ מציגה במאמר את חברת דעת המאפשרת לנשים לפתח קריירה בעולם הטכנולוגי ועדיין לשמור על אורח חייהן החרדי.
לכתבה המלאה >

אפריל 2015

"הנגשת אתרים היא דבר מוסרי, חברתי, כלכלי ומחויב על פי החוק. צריך להסתכל על זה לא כעול אלא כעל אמצעי להגדיל את מספר הלקוחות ואת המכירות", כך אמרה נילי דוידוביץ', מנכ"לית דעת. דוידוביץ' דיברה בכנס Real eCommerce 2015 שנערך באחרונה ב-yes Planet בראשון לציון, בהפקת אנשים ומחשבים.
לכתבה המלאה >

פברואר 2015

50 נשים מעוררות השראה בחברה הישראלית בקרב נשות המגזר הדתי, נבחרו כמובילות יוזמות חשובות ושונות בתחום החברתי, החינוכי ובתחומי התרבות ועוד. טקס חגיגי המופק ע"י קבוצת תכלת תקשורת יתקיים במסגרת נשף פורים 'האדרת נשים 2'.
לכתבה המלאה >

פברואר 2015

בעקבות כתבה שהתפרסמה בעובדה, התקיים ראיון מיוחד עם 3 נשים חרדיות שפרצו את תקרת הזכוכית ושברו את המוסכמות. אחת מנהלת משרד פרסום, השנייה עיתונאית והשלישית מובילה חברת הייטק. המשותף לכולן הוא שכל צעד שעשו תמיד היה אחרי התייעצות עם רבנים.
לכתבה המלאה >

אוגוסט 2014

נילי דוידוביץ׳, מייסדת ומנכ״לית דעת מקבוצת ריל קומרס, בראיון אישי על הסיבות שהניעו אותה להקים את מרכז הפיתוח והבדיקות החרדי בלב תל אביב ועל המפתחות להצלחתו.
לכתבה המלאה >

הידברות
ינואר 2014

בלב תל אביב ממוקמת חברת הייטק מצליחה, בשינויים קלים: צוות העובדים בה כולל נשים שומרות תורה ומצוות בלבד, חדר הישיבות הוא שקוף מחשש לייחוד, והחופשות מותאמות במיוחד ללוח החגים היהודי. ראיון עם נילי דוידוביץ, מנכ"לית ומייסדת חברת ההייטק דעת.
לכתבה המלאה >

Nrg מעריב
ינואר 2013

לרוב כשאנחנו מדמיינים עובד היי-טק, נחשוב על גבר בשנות ה-30 או ה-40 בחייו, אשר מקבל רכב וארוחות צהריים על חשבון הברון. אך מסתבר שיש גם עובדי היי-טק ששוברים את הסטריאוטיפ: כך לדוגמא חברת ההייטק 'דעת', מקבוצת ריל קומרס, בראשות נילי דוידוביץ, בה עובדות נשים בלבד.
לכתבה המלאה >

103 רדיו ללא הפסקה
ינואר 2013

נילי דוידוביץ', מנכ"ל דעת, חברת בת של ריל קומרס, מתראיינת בתכנית הבוקר של גבי גזית ברדיו ללא הפסקה 103 FM ומספרת על "דעת" מרכז פיתוח תוכנה חרדי של ריל קומרס וועידת ההייטק של המגזר שמארגנת קרן ההון לסיכון JVP - האם החרדים משתלבים אט אט בעולם ההייטק?
לכתבה המלאה >

וואלה! עסקים
13 ינואר 2013

נילי דוידוביץ הקימה בתל אביב חברה מובילה בתחומה לפיתוח תוכנה ובניית אתרים. גלשתם לאחרונה באתרים של ynet, סלקום, לאומי קארד וחברת כלל? אז ודאי ראיתם את העבודה של החברה שלה, בה היא מעסיקה כ-40 אנשי מקצוע מעולים. משנה לכם באמת שהיא חרדית, אם לחמישה מבני ברק?
לכתבה המלאה >

אוקטובר 2012

במסגרת כתבה במגזין קוריאני על החיים של החרדים בארץ, רואיינה נילי דוידוביץ' מנכ"ל "דעת" וסיפרה על סביבת העבודה הייחודית ש"דעת" מציעה לנשים חרדיות וכיצד סביבה זו מעצימה את מעמד האישה החרדית בישראל. מרכז הפיתוח "דעת" רואה לעצמו ייעוד במתן הזדמנויות לנשים דתיות וחרדיות לפעול, ליצור ולהתפתח מבחינה מקצועית ואישית, בסביבת עבודה ההולמת את אורח חייהן ומקפיד על התנאים הפיסיים והרוחניים העקרוניים להן.
לכתבה המלאה >

אסימון
ספטמבר 2012

אישה מבריקה עם פני ילדה, מנהלת חדשנית וצנועה. מאמינה שתנאי עבודה טובים ורגועים מובילים למצוינות. "אני גאה בכל עובדת שמגיעה ל'דעת' ומתקדמת. אני גאה בנשים שפתאום קבלו בטחון עצמי. עשינו קיטנה לילדות ושמעתי אותן תוך כדי משחק מחלקות לעצמן תפקידים את תהיי מנהלת, היא תהיה בוסית. הבנתי שלילדות האלו ברור באפשרותן להיות מנכ"ל".
לכתבה המלאה >

TheMarker
מאי 2012

נילי דוידוביץ', מנכ''ל הסטארט-אפ דעת, השתתפה בפאנל בנושא שילוב החרדים בהיי-טק בועידת האינטרנט השנתית של דה-מארקר 2012. היא סיפרה כי תעשיית ההיי-טק צריכה ליצור סביבת עבודה מותאמת לחרדים. ''אם נשכיל להבין שהחרדי זקוק לסביבת עבודה שמותאמת לאורח החיים שלו נוכל לפרוץ את הסכר ולהגדיל את כוח העבודה החרדי בהיי-טק''
לכתבה המלאה >

вокруг России
אוקטובר 2011

דעת מהווה מקור להתעניינות מתמשכת גם בחו''ל. אחרי שהחברה סוקרה על ידי вокруг России מגאזין המקצועי – הטכנולוגי היוצא לאור במוסקבה בשנה שעברה, השנה המגאזין פרסם ראיון עם נילי דוידוביץ, מנכ''ל דעת.
לכתבה המלאה >

אנשים ומחשבים
ספטמבר 2010

כאשר חיפשתי פיתרון מיקור חוץ גיליתי שהמחיר היה גבוה מאד והאיכות ירודה לכן נאלצתי לעבוד עם חברות במזרח אירופה. מצד שני, בגלל היותי אישה חרדית ואם לחמישה, המכירה היטב את היכולות המקצועיות הטמונות בחלק מנשות המגזר, כמו גם את תרומן לפרנסת המשפחה, החלטתי שהגיע הזמן ליצור אלטרנטיבה ישראלית איכותית מבחינה מקצועית ואטרקטיבית מבחינת העלויות, תוך יצירת הזדמנויות עבודה לנשים דתיות וחרדיות, בסביבה המתאימה לסגנון החיים שלהן...
לכתבה המלאה >

вокруг России
אוגוסט 2010

חברים בקהילות חרדיות מקימים חברות הייטק משלהם. כמו למשל נילי דוידוביץ'. לפני כשנה היא הקימה חברת הייטק הנקראת DAAT Solutions. החברה מעסיקה 30 נשים חרדיות חרדיות ועובדת עם אתרי האינטרנט של ''הבנק הלאומי'' – הבנק הגדול בישראל – העיתון היומי ''ידיעות אחרונות'', קבוצת ההשקעות ''כלל'' ורבים אחרים. ''מבקשים ממני להקים חברה דומה גם לגברים חרדיים'' – מספרת גב' דוידוביץ'...
לכתבה המלאה >

דיילי מיילי
ינואר 2010

חברת ריל קומרס תתחיל בימים הקרובים לספק שרותי תוכנה במודל NearShore באמצעות מרכז פיתוח תוכנה ו-QA חדש שיעסיק נשים חרדיות בלבד. מרכז הפיתוח, דעת, יפעל כחלק מקבוצת ריל קומרס וימוקם בבנין בו ממוקמת החברה...
לכתבה המלאה >

career קריירה
ינואר 2010

נתוני השנים האחרונות מצביעים שעדיין קיים פער בין נשים לגברים בשוק התעסוקה. בד בבד, השתתפות האוכלוסיה החרדית בשוק העבודה נמוכה בהרבה מבאוכלוסיה החילונית. אך מה אם את אישה חרדית או דתיה ומחפשת עבודה איכותית ורווחית? מתברר שיש מעסיקים שרוצים אותך: קחי לדוגמא את נילי דוידוביץ, מנכלי''ת דעת - מרכז פיתוח תוכנה ו-QA חרדי, זרוע של ריל קומרס...
לכתבה המלאה >

כלכליסט
מאי 2010

הבדיל מחברות אחרות שפונות למגזר החרדי ומקימות את מרכזיהן בעיקר בריכוזי אוכלוסיה דתיים וחרדים, דוגמת אלעד, מודיעין עלית ובית שמש, דעת ממוקמת במרכז תל אביב בצמוד למשרדיה של ריל קומרס. ''כאשר חשבתי על הקמת החברה הבנתי שהיא חייבת לשבת בתל אביב ולא באחת הערים בחרדיות. אנשי עסקים יעדיפו להגיע לפגישה בחברה היושבת במרכז תל אביב'', אומרת דוידוביץ...
לכתבה המלאה >

TheMarket IT
ינואר 2010

חברת ריל קומרס הודיעה על מינויה של נילי דוידוביץ' לתפקיד מנהלת דעת – מרכז תוכנה ו-QA חרדי. דוידוביץ' תוביל את פעילות הפיתוח בחברה, תפקח על תהליכי גיוס העובדות ותהיה אחראית על הקשר עם העולם החרדי. מרכז הפיתוח וה-QA החרדי דעת, יפעל כחלק מחברת ריל קומרס, והינו מותאם לתנאי העבודה המחמירים הנדרשים ע''פ ההלכה...
לכתבה המלאה >

TheMarker
ינואר 2010

מרכז הפיתוח וה-QA החרדי דעת, יפעל כחלק מחברת ריל קומרס, והינו מותאם לתנאי עבודה המחמירים הנדרשים על פי ההלכה...
לכתבה המלאה >

כלכליסט
ינואר 2010

נילי דוידוביץ מונתה למנהלת דעת - מרכז פיתוח תוכנה ו-QA חרדי, בריל קומרס. במסגרת תפקידה תוביל את פעילות הפיתוח בחברה, תפקח על תהליכי גיוס העובדות ותהיה אחראית על הקשר עם העולם החרדי...
לכתבה המלאה >

לקוחות נבחרים

מרכז מורשת מנחם בגין
פיתוח ותחזוקת אתר החברה
netcloud
פיתוח ותחזוקת אתר החברה
proov
פיתוח ותחזוקת אתר החברה
טעים ב-7
פיתוח ותחזוקת אתר החברה
כלל ביטוח
בדיקות מערכות הליבה ואתרי האינטרנט
בנק לאומי
פיתוח Java במסגרת אתרי האינטרנט של הבנק הגדול
קבוצת שטראוס
פיתוח אתר האינטרנט של קבוצת שטראוס
אלקטרה
פיתוח אתר הסחר של אלקטרה
4IL
פיתוח אתר For Israel של המשרד לנושאים אסטרטגיים
וריפון
פיתוח אתר האינטרנט של חברת וריפון
האוניברסיטה הפתוחה
שילוב מפתחות דעת בצוות הפיתוח של האוניברסיטה
CEVA
פיתוח אתר האינטרנט של חברת CEVA
סלקום
הנגשת אתר האינטרנט של חברת סלקום
לאומי פלוס
האתר המציג את דוח אחריות תאגידית של בנק לאומי
INSS
פיתוח אתר המכון למחקרי ביטחון לאומי
שופרסל
הנגשת אתר האינטרנט של שופרסל
ברום
פיתוח אתר האינטרנט של כיל מוצרים תעשייתיים יצרנית הברום הגדולה בעולם
שטראוס מים
התאמת אתר האינטרנט למכשירים ניידים
מליסרון
פיתוח מערכת Multi Sites לאתרי קניוני עופר
Payoneer
פיתוח מערכת Multisite לחברת פיוניר
לשכת המהנדסים
פיתוח Multi-site עבור לשכת המהנדסים האדריכלים והאקדמאים
Traiana
פיתוח תוכנה עבור חברת ההיטק Traiana
RAD
פיתוח אתרי האינטרנט
טרפילוג
פיתוח פרוייקטים עבור חברת הטלמטיקה המובילה
ביטוח ישיר
התאמת האתר הגלישה ממכשירים ניידים
Style River
התאמת האתר למובייל תוך שימוש בטכנולוגיה של ZuzNow הישראלית
בני עקיבא
פיתוח אתר האינטרנט של בני עקיבא
עמותת גולני
פיתוח אתר האינטרנט של עמותת גולני
עמותת כן
פיתוח אתר האינטרנט של עמותת כן