אינטרנט

נושא הפיתוח לאינטרנט נמצא עמוק ב-DNA של דעת, מעצם היותה חלק מריל קומרס, החברה שעבורה המצוינות הטכנולוגית היא מוטיב יסוד והמרכיב המרכזי המבדל אותה מכל חברה אחרת הפועלת בישראל בתחומי הפיתוח ל-web ולסלולר.
לפתח עם דעת משמעותו לקבל את הידע, הערכים, המתודולוגיfan-gamble.com lesbian dating sitesה והניסיון הטכנולוגי והקונספטואלי חסר התקדים של ריל קומרס, ולשלב אותו במסירות הגדולה של עובדות דעת ובעלות הנמוכה יותר של שירותיה.
דעת מתמחה בפיתוח אתרים ו-web applications בשפות Dot Net, Java ו-PHP, עם ובלי שימוש בכלים. למפתחות החברה היכרות עמוקה עם Microsoft Sharepoint ועם Drupal וכן ניסיון באינטגרציות עם מערכות Legacy מגוונות. הפיתוח כולל שימוש בטכנולוגיות נוספות כגון Cobol, לפי דרישה וצורך של הלקוח.

אתרי וורדפרס
דעת מתמחה בפיתוח ובניית אתרים לעסקים, באמצעות פלטפורמת פיתוח האתרים הגמישה והנפוצה ביותר בעולם: WordPress. ממערכת לבניית אתרים המיועדת בעיקר לבלוגרים, התפתחה WordPress למערכת ניהול תוכן (CMS) מתקדמת, המשמשת כפלטפורמה לאתרי אינטרנט של מאות אלפי ארגונים בעולם.
אתרי סחר אלקטרוני
דעת מקימה ומנהלת חנויות דיגיטליות המבוססות על השילוב המנצח של WooCommerce ו- WordPress. אנו מספקים פתרונות לכל אורך מסלול החיים של העסק הדיגיטלי, הכוללים תכנון חווית לקוח מנצחת, עיצוב גרפי, פיתוח טכנולוגי בסטנדרטים גבוהים ביותר, שירותי דיגיטל מתקדמים ועוד.